Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Arape hoćeš da te pokupim kod Cvetka?

    Ne Enemy b'ate na Šanzama :)

  2. Ал ја нисам код цветка, а Шанзам није на Коњарнику нег у Калуђерици, а и ја идем колима хД
    Збуњујеш ме Деки много! лоло

  3. Šanzam dolazi 309kom do Cvetka pa rekoh da ne kasni, opet. :) I ti mene kakve veze Konjarnik ima s bilo čim ovde? lololo

  4. E, hoće biti još neko žensko tamo? Šta da radim tamo sama...? :)

  5. Povredjen sam, ali ipak cu doci. RAZBICU VAS SAM!!!

  6. To bre 7ico naša! FMN praviću ti ja društvo uz aut liniju, ovi moji već soliraju :)

  7. To bre 7ico naša!

    Bratic, da se ponovi ona tvoja i moja prva partija. Red je i da taj Manchester pukne jednom u gostima, sta sad?!

  8. Dolazim ja u dresu Partizana! A FMN, svakako će da me izbace iz ekipe poslije prve tekme kad vide da nemam veze, pa ćemo da pijemo pelinkovac. :)

  9. To ti kažem, samo da se složimo u napadu i nemaju čemu da se nadaju. RAZBIĆEMO VAM BUNKER!

  10. Ovo cemo da vam radimo po terenu! IZDROBICEMO VAS!!! http://www.youtube.com/watch?v=PXhBzkwRiAE

  11. Super onda :) Jao, Ninka, ne pijem ti ja pelinkovac... Nemam stomak za to :)

  12. Колико се каним да дођем више на овај фудбал, то је страшно. Доћу сутра, као посматрач. :)

  13. Dođi Buđene jebem te, da bude bar neko poznat. :D A Piješ li vodku FMN? :)

  14. Šanzame, 'de si u Kalu City-u? :D Ja bih možda i doš'o sutra da malo branim, s obzirom da sam vido da vaše fudbalske veštine i nisu nešto mnogo odmakle od mojih (čast izuzeTcima) ali mi sutra dolazi neka rodbina tako da ove nedelje nema šanse.

  15. Samo da nam kiša ne udari, evo ga zagrmilo.

  16. E onda neš pit ništa što ću donijet'. :P

  17. Neće biti kiše. Vrlo vrv da će posle vrhunskog fudbala biti priređen mali banket, razlog više da nas dođe što više, zezanje zagarantovano. :)

  18. Pa ništa onda, praviću ti društvo :)

  19. Pa ništa onda, praviću ti društvo :)

    E onda ima da simuliram povredu u 5. minutu. :)

    Vrlo vrv da će posle vrhunskog fudbala biti priređen mali banket

    Što odma' ne reče, sunce ti! :D

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.