Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Pa, Šanzame, biće gusto. Mada, igrali smo 6 na 6, tako da ima mesta. Ovaj put smo imali jedno pojačanje u napadu, ako zatreba, biće i sledeći put. Mada, mislim da smo mnogo jači od onog FK Nemamo pojma

  2. Ninka i ja ćemo izgleda da se koljemo za prvu postavu.

    Sti lud, ako znaš iole da igraš, od mene si bolji. :D

  3. Sti lud, ako znaš iole da igraš, od mene si bolji.

    U ne znam. Dešava mi se da mi lopta prođe kroz noge, ko da me je ceo zimbabve guzio. Doduše, driblam ko ronaldinjo dok nije znao za koks. Pitaj marvelja! :)

  4. Sve će se pokazati na paklenim terenima Ade Ciganšture. :)

  5. Šaljem po bureke

  6. Ella Kurajberka

    Napravili ste propust!
    Zaboraviste da za gabaritnog mi Đonija treba 3xl ;)
    (Samo prenosim njegove reči) lololo

    lolololololo USTAJEM ĐONIJU U PREVOZU! lololololo

    mnogo jači od onog FK Nemamo pojma

    ;)

  7. lolololololo USTAJEM ĐONIJU U PREVOZU! lololololo

    Ja izlazim i čekam drugi bus.

  8. Ako Đoniju ide 3xl, meni treba bar 5. Ja mu ne ustajem u busu. Ima kondiciju od čekanja u redu za penziju

  9. опа падају прозивке, ај бјажте следећи пут ја марвељ ременски и бвлдга ако дође има да кобјаснимо, уз помоћ чакиња, и декија, има да се уиграмо и да кидамо и ОНЕ МАТОРЦЕ што играју заједно 57 година!

  10. Ček, mi smo FK Lasta, a koji ste vi?

  11. ми смо ФК Ј Е Б Е М О НА ВИШЕ Н И В О А

  12. Buahahahaha. Bolje Fk Sanjari

  13. Не бре, она прва текма је била онаква јер није поштован финансијски фер плеј, довели су појачања за које ми немамо пара. Ми градимо тим из наше омладинске школе... А У ДРУГЕ ДВЕ СМО ВАС РАЗБИЛИ!! олололо
    Последње се нешто не сећам, све као кроз маглу.. лооло

  14. Ja sam up'o preko veze u ekipu.

  15. а маице буду у фазон, пар комада Л пар ИКС Л и за Гонза и Густог ИКС ИКС Л лололо

    Nikada ti ovo neću oprostiti lololo

  16. bolje da umesto majica napravite znojnice za čelo - em korisno, em vidim da ih neki već nose, em jedna veličina paše svakom (malo veću za Kurajbera, vidim da ima slične gabarite kao ja, lololo) :)

  17. ђонкара ша ти момак рекооооооо

  18. ЈА ДОЛАЗИМ ОВЕ НЕДЕЉЕ И ДОНОСИМ ВИРШЛЕ, ПОНЕСИТЕ КИФЛУ

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.