Vukajlija Ol Star fudbal

  1. deky_aod

    LASTA MORA PASTI!

    evo mi je mantra za pred spavanje :)

    a sad odoh, obaveze... ostajte mi dobro i volite moje definicije trolololo

  2. a sad odoh, obaveze... ostajte mi dobro i volite moje definicije trolololo

    Aj uživaj, a mi čekamo VIDEO!!!!!!!!!

  3. Džoni, jesi pozvao Elu da dođe? :)

  4. Наравно да није, Џони ју држи у подруму у ланцима, није видла светлост дана још од децембра 2011.

  5. Поставили сте се у чувену немачку "курац" формацију као јасну поруку да од продора у ваших шеснес нема леба.

    "Курац је и мени омогућио да постанем голгетер."
    Енеми, стрелац другог поготка у првом колу турнира "три екипице".

    Иначе, шта год ви причали, врло сам ефикасан. Постигао сам чак 30% свих погодака у регуларном делу утакмице, кад су у питању екипе у којима сам играо...
    Мање пријатна информација је да смо и дали само три гола укупно, али добро сад, нећемо да ситничаримо.

  6. BeboP

    Наравно да није, Џони ју држи у подруму у ланцима, није видла светлост дана још од децембра 2011.

    Mala ispravka, od 01. novembra! :)

  7. Grb može, samo da se jedna gajba promijeni u gajbu Lav piva.

  8. људи, ово што је марвељ направијо је кул. штампамо маице ускоро у три боје.

    Беле, Плаве и црвене, по 10 комада. и онда кад играмо да се распознајемо ко људи. и сваки викенд се мењају фаце за прање. тројица имају обавезу да перу мајце један црвене један плаве један беле. ако ме капирате

    а маице буду у фазон, пар комада Л пар ИКС Л и за Гонза и Густог ИКС ИКС Л лололо

  9. Može realno. Samo da se zna, ja odmah glasam da naša ekipa nosi crvene majice, jes' da sam grobar, ali mi je crvena omiljena boja. :) Paradoks, jebiga. :) I naravno, veličina L.

  10. Ninki dajte majicu sa znakom pelina.

  11. Jebi se bolan Sale, neću da ih navikavam, to se potrefilo da ima u frižideru neki dan. :)

  12. Napravili ste propust!
    Zaboraviste da za gabaritnog mi Đonija treba 3xl ;)
    (Samo prenosim njegove reči) lololo

  13. Ja cuo da ti nisi hteo da krenes dok ga nisi stukao skroz :)

  14. Ma đe, stuk'o sam ja njega odma' poslije tekme. :) Ali sam osjetio posljedice kasnije. :D

  15. Jebote koja TAKTIKA! Koji sam Drogba! Fk Lasta, predvođena sa dva špica Fk Plato je juče objasnila. Realno. Onako, kurcem u pičku. Ninka, veliko pojačanje za nas. Sa štoperima tabačima cevanica, Bebopom i Šanzamom čini neprobojni zid. Marveljus to najbolje zna

  16. Ninka i ja ćemo izgleda da se koljemo za prvu postavu.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.