Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ništa mi večeras lepše nisi mogao reći. hehehe
    Reših da smanjim klopu i da se zaista posvetim nekim treninzima i trčanju... Ide leto, treba linija da se spremi za bikini :)

  2. malo trbušnjaci, solarijumi, depilacija prepona vono...

  3. too neću biti jedina u bikiniju!

  4. МАЛО СЕКСА И ДОБРОГ ПРЕЗНОјАВАЊА.

  5. Taj rad Šanzame! Shvatih da me VOS osvestio u parvo vreme, prvi put nisam mogao da potrčim, drugi put je već bilo dosta bolje, bar se meni čini.

  6. too neću biti jedina u bikiniju!

    Hoćemo onda toples? Bikini je so last year...

  7. samo blaž sme u toples..ima najveće sise!

  8. Neko teo video? E neće da bidne još malo :)

  9. ТО АГИЛНИ УДРИ ИХ ПО СТРПЉЕЊУ! :)

  10. Neko teo video? E neće da bidne još malo :)

    Čekamo k'o Duško Tošić Jelenu Karleušu u salonu lepote dok je masira sveže uvezeni crnac iz Mozambika.

  11. Osećam da su svi poleteli kad su videli Agilni, malopre više nego da vide tračicu u bikiniju

  12. Čekamo k'o Duško Tošić Jelenu Karleušu u salonu lepote dok je masira sveže uvezeni crnac iz Mozambika.

    hahaha

  13. Osećam da su svi poleteli kad su videli Agilni, malopre više nego da vide tračicu u bikiniju

    Brata mi.

  14. samo blaž sme u toples..ima najveće sise!

    За гледање мојих сиса, људи из разноразних делова света долазе и плаћају огромну суму, тако да......

  15. Sve mi jedno, sad čitao Šanzamov Pigmalion i mozak poče da radi unazad... Neke glupave misli počele da se šire k'o rakija od dvajespet gradi po želudcu... Dajte neke sise, nešto, da se vratim u vertikalu...
    Šanzame, kralju.

  16. СРБИЈА ТЕ ЧЕКАТ' ВИШЕ НЕЋЕ!!!!!1

  17. Da je Ludi Čak pomislio da je ponekad zgodno zaustaviti snimanje, ne bih na raspolaganju imao tri snimka od po 10 minuta, nego 15 snimaka od po 2 minuta. Al' šta da vam radim sad, čekajte da se sve obradi i da iseckam malo.

    ČAČE, NE TREBA DA SNIMAŠ I KADA VAŠ GOLMAN IDE PO LOPTU NA GOLF TEREN, JER GA JE PRIMIO KROZ UŠI.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.