Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Није, пар је, пише доле. Сем ако то не значи нешто друго. лололо

    Mreža za mali fudbal (par) namenjena rekreativcima

  2. E ne vidjeh tu zagradu. Tračice, valjda si žensko majku mu.

  3. mnogo si ti naivan

  4. Provincijalac, nenaučio.

  5. Igrati u pare je lejm, ali u pivo je već kulje... Samo da upozorim svoje buduće saigrače, zadnji "turnir" sam osvojio u 1. srednje... Od tad nisam miljenik fortune.

  6. Па јес', а да подигнемо улог може и нека роштиљска посластица од локалног тровача! х))

  7. Заправо, треба само по сто ђунти да се да. 3пута100, то је 150 хиљада!

  8. hiljada, hiljada... :)

  9. Moja devojka se i zvanično oduševila na snimak naših fudbalskih bravura, primetivši da je moja ekipa sastavljena od većinom debljih ljudi lololo

  10. Је л' ти Гонзо долазиш у недељу?

  11. Nema šanse enemi imam posla preko glave jebi ga.

  12. ЈА ОБЉУБЉУЈЕМ

  13. Jebote posle 3-4 nedelje fudbala ste vec presli u komercijalu

  14. Ja nisam komercijala. Igram srcem, smorim se kad promašim i popalim kad dam gol... Nego ove nagrade bi bile dobre za moje saigrače, uz poruku NE GLEDAJ JOJ U DUPE DODAJ!

  15. Pomešao si nešto Bebope... :)

  16. Нинка, 'де си наш'о дрес Чадиковског, јеоте? хД

  17. Нинка, 'де си наш'о дрес Чадиковског, јеоте? хД

    Dobar sam prijatelj sa njim, poslije tekme sa Fenerbahčeom otiš'o ja kod njega kući, pa mi dao. :) Punih 3 minuta je igr'o u njemu. :D

  18. Ninka Albanski spijun. Prodaje Kosmet nosi dres turcina ciji je i dobar prijatelj...

  19. turcina

    Ipak Makedonca. :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.