Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Густи има испит сутра, неће доћ'.

  2. Gusti studira jebeno, jes' oca mi. Ostadosmo bez špica, nema ko da da gol. Moraću ja da odigram utakmicu života.

  3. Nema veze, ovi što znaju da igraju ne dolaze, i nema kamere. Taman mi nubare da se pokažemo! NINKA! LEEEE!

  4. ај да видимо,

    Ја, реме, Чакара, Нинка, Енеми, Марвељ, Бебоп, Чакаров ортак, Ђони можда, и ко још?

  5. Ne dolazi moj ortak ipak...

  6. нема везе, долазимо па оно, ако треба играћемо против неких ликова ако не онда ћемо се спрдамо и ћао.

  7. A nemoj mi to radit'.

  8. Biće nas 7-8, taman malo zajebancije 3v3 ili 4v4

  9. FK 'jedva se zbramo'

  10. Ako nas bude 8, 4 na 4 se može igrat', samo što ćemo da trčimo malo više, ali ko ga jebe.

  11. Malo više moj kurac, ima i ove ženske da igraju, treba nam svako pojačanje!

  12. на крају крајева има онај мали терен са малим голићима па се спрдамо. видимо се у 6 одо сад

  13. dabome da će igramo..svaki dan bi igrala fudbal

  14. Forgetica je prosli put igrala, jeste bio jedan kontakt sa loptom, ali da si ti videla tu tehniku - pozavidela bi joj! :D

  15. hahahahaha, nemoj da neko nije dosao, ovo su krucijalni trenutci kada se vidi ko je kakav covijek!!

  16. NINKA OBEĆO NINKA ĆE DOĆ!

  17. Исро сам се лепо, спреман сам за фудбалицу

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.