Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Исро сам се лепо, спреман сам за фудбалицу

    pre 3 minuta

    URAAAA!

    ;)

  2. Исро сам се лепо, спреман сам за фудбалицу

    To si od mene naucio, a?!

  3. Haha, jednom sam šutnula loptu (i to sam je frljnula onako bzvz) i vi se oduševili, šta bi tek bilo da sam se potrudila... :))

  4. Blejce, jel dolazis ti?

  5. Ne mogu brate, sinoć nešto izaš'o pa moram da posle štreberišem, smaraju me ovi moji...

  6. E jebga, Ninku motala luda zenska celjad, droziro se i napio ko dupe, pa ga evo opet dolazi! TI NE NINCIS!!

  7. Jbg brate, jedan je NINKA! :D

  8. fmn, je l' dolaziš ti sad?

  9. E, Kris, ne mogu, mnogo sam prehlađena... Ti ćeš doći?

  10. mhm, da uzmem bajs od čaka :3
    a, zajebi prehladu i dolazi. što bolje leči od svežeg beogrCkog vazduha i sunca.

  11. Joj, stvarno ne mogu, jedva gledam na oči, da je malo bolje, pa ajde... Ne bih da vas sve zarazim :)

  12. o mukice..
    onda čajevi+supice+simpsonovi i sve kul ;)

  13. Prokuvala sam od čaja i supe na ovoj vrućinčini :) Ma... juče je počelo da me hvata, danas me uništi, sutra će valjda biti bolje :)

  14. Fudbal onako, Ninka postigao pogodak, BeboP se iskazao na golu, žene bile korektne, sve u svemu, nije loše.

  15. Fudbal je bio odličan, pun tempa. Brza i lepa igra za oko sa obe strane. BeboP dobar na golu. Mi pobedili.
    Šteta što nismo imali kameru. Ja pogodio stativu jedno pet puta, plus 1-2 prečke, od kojih je jedna bila nakon maestralnog loba (bez lažne skromnosti). Fejs standardno dobar sa dve asistencije. Marvelus dao gol. Ja imao jednu-dve asistencije. Enemi dao gol i naravno Ninka. Za njih su golove dali David i Ludi Čak (obojica na asistencije Fejsa). ,islim da smo zasluženo i

  16. Osta čovjek nedorečen.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.