Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Толико је добро било Трачице?

  2. МОЈЕ СИСЕ <3

  3. jeote što nie pala kiša da organizujemo mis mokre majice

  4. Enemi dao gol

    Два Реме, два! А било би и више да ниси био приватник. лоло

  5. ИСРО САМ ГИРИЦЕ, ЗАЈЕДНО СА КОШЧИЦАМА ОД ТРЕШЊИ, ПРЕЛЕП ПРИЗОР ЗАИСТА.

  6. bili ste pravi baletani,nako graciozni..♥

  7. Хвала Трајко, исто бих рекао и за ти, да си остала у купаћем.

  8. jbga,oni emulgatori iz soka ne rade dobro.. :(

  9. ФејзБукснетина
    кад се игра ово?

    Играло се у 6. промењен је термин, више се не игра ујутру него предвече

    био добар фузбал, лепршава игра, пар одличних потеза и покушај лоба Ремеа при ком је погодио стативу. Могу слободно рећи да је квалитет тог лоб ударца био на нивоу професионалаца. невероватан шут. Браво Ременски!

    свима који су дошли похвале, они који су испалили да знау да су пропустили пре свега добро зезање, а и квалитетан фузбал лоло

  10. sledeći tjedan stari, sledeći tjedan...

  11. Fejze tvoje zaduženje je da baciš ovde spisak ko je sve bio, pa da ga udenem u prvi post....i one plusiće da koknem kraj imena...i ladno je Reme pobedio jednom na fudbalu...i to da se desi lololololo

  12. Fejsaro, kaci klip kako Reme i ja jogabonitisemo na terenu!!!

  13. Jes' Reme dobio, zato što je sa mnom igr'o. Moji fantastični kvaliteti su spasili naš gol u više navrata, a u jednoj kontri sam čak krenuo sa gola i nezaustavljivim prodorom stigao do gola protivnika i ispalio projektil koji je od stative ušao u, do tada začarani gol BeboP-a. Sve u svemu, izuzetan fudbal.

  14. Много вас је усрало.

  15. nunka se uobraziJo :/

  16. Џонка, била је следећа екипа

    Ременски
    Марвељус
    Бебоп
    Давид
    Луди Џак
    Енемиофдфакинврлд
    Нинка92
    и најбољи играч Фејзбукманијак

    Од посматрача биле су две прелепе цуре у мајчицама с деколтеом Трачица и Кристин. Срцуленца за обе ♥♥♥

    и Тургењев који има највећи респект од мене, доно човек гирице и убо, што се каже, Булзај!

    етеј извештај!

  17. да, све похвале за тургењева, и још су биле добре гирице

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.