OFARBAJ MI JAJE

  1. Veliki je petak, dan kad se farbaju jaja za Vaskrs. Hajde da vas pitam: hoćete li i možete li da mi ofarbate jedno jaje za Vukajliju? Ovde postujte fotografiju, a u nedelju ćemo da pogledamo čije jaje je najlepše. Videćemo i da bude neka nagradica, da ne obećavam unapred :)

    Spem kažnjavam rigorozno, ako nije mnooooogo smešan.

  2. МОРЕ!
    пошле вукајлијашице да фарбају јаја, оћел која да офарба моја :)

  3. Bruce, pa ti si počeo sa spemom. :)

  4. Oces levo ili desno? lololo
    Slikacu jedno, pa cu okaciti.

  5. Ovo našo na netu i mnogo mi se sviđa. :)

    http://imgs.mi9.com/uploads/holiday/4892/free-easter-egg-wallpaper-hd-wallpaper_1920x1200_90510.jpg

    Zar Vukajlijaši ne misle da su praznici, naročito verski, pase i aut?

  6. Чека се тренутак кад ће неко да окачи слику тестиса.

  7. Da znam da necu da dobijem bananu, okacio bih oba. Sa kobasom gratis.

  8. u, bre, kaki ste, a kad budem delio nagrade biće vam krivo...

  9. Ја да нисам модератор окачио бих јаја и одмарао бих док не прође васкрс, а овако није фора, нема ко да ме банује.

  10. Баци јаје да га фарбамо!

  11. Ja jedino da ti kupim teget gaće kod Kineza.

    :kud svi sa spemom, tud i ona:

  12. http://www.dodaj.rs/f/2A/sK/1UBOoirB/---.png

    Evo farbanje na Pujov način.

    http://217.26.67.168/uploads/6/9/692988/bunnyegg.gif

    Evo jedno skakutavo :)

    Evo jedno ofarbano baj ja
    http://www.dodaj.rs/f/29/mb/z5Y0fS5/1jajo.png Doduše na brzinu. I mogao si da staviš neki kalup Bruse , pa da svi crtaju u njega.

    Nešto ovako

    http://www.allkidsnetwork.com/crafts/easter/images/easter-egg-template.jpg

  13. aahhahahahaahahhahaha

  14. olololollolololollolo

  15. А ништа то... Ја бих у најмању руку написа на своја јаја ВУКАЈЛИЈА и то постовао

  16. ВУКАЈЛИЈАЈА!

  17. Шерлок спашава тему.

  18. Nisam odavno brijo, ne moze da se napise, nece se videti.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.