PRONAĐENO ZLATNO JAJO! Naš'o ga - mdfkaa sin s' Marsa ('bem ga u nadimak, lolo)

  1. Aj života ti, reci, jel ima neko jajo na Igrama?

  2. Ovo je tema za vas sirotinju što nemate nijednu na naslovnoj.
    Rovita jaja za sirotinju!

  3. natnat nema na igrama, opet je tako stefan rek'o :)

  4. Ovo je tema za vas sirotinju što nemate nijednu na naslovnoj.
    Rovita jaja za sirotinju!

    Ма курац, ово све буржуји. Неки имају и по две одабране, а убише се тражећи. :Д Ја немам ни једну, ал' сам скроман деЋко и надам се да ће бар једном да ме се сете кад се буде тражио квалитет, а не да добијам преко лутрије. :Д

  5. Ja odustajem, ko se prvi javi na PVT, dobija mojih bednih 5.

  6. Verovatno je na nekoj Jovičićevoj temi :)

  7. Imam 3 i mrzi me više da tražim ...
    I ako sam u mogućnosti da nadjem ostala ...

  8. da ponovim, jaja su samo na aktivnim temama. Nema nijedno na igrama, ktitoru ili mod forumu.

  9. prvi tko se javi na pvt doznat ce gde je poslijednje jaje.

  10. Шабане имаш певете.

  11. људи, ма ово је иста фора ко у петом елементу, костић је јајо

  12. Pronašo sam 6 jaja i mislim da je jedno od tih šest baš to deseto koje nije još niko otkrio.
    Ako nekom treba pomoć nek se javi na pvt da ne odajem baš ovako javno...al mislim da je to baš to jaje koje svi traže :)

  13. или ви што трагате, сведно

  14. људи, ма ово је иста фора ко у петом елементу, костић је јајо

    хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха, победа.

  15. e sad ozbiljno da vas pitam,ne zeabavam se..el vi stvarno tražite ta jajca od zlata po forumima ili trolujete narod ovde,a?

  16. Ja sam naso 9. Jes ih zavuko... Ovo poslednje ne mogu da nadjem pa da ga jebes.

  17. ЈА ЗНАМ ЂЕ ЈЕ ЗАДЊЕ ЈАЈО!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.