Prijava

Čestitam Nešo :)

Mensčini da sam naš'o poslednja dva jajoa. Čekam odgovor :)

EDIT: Stefane, pogledaj pvt. :)

Ahahahahhahha madafaka hahahaha. Izvini, ali moram ovde da ti odgovorim. Nisu. :))
Jaja su na forumu, NE IDI dalje od njega. :)))

A taman sam se ponadao! Dobro, bar sam prvi kome je sinulo tako nešto! Ne širi niKim! :)

ima neka fora, samo treba da se provali! :)

Па има фора, увијек има фора. Али је глупо тражити тако. Мени је занимљиво претурати овако по темама, јуче што сам претурао нашао сам неке Боже сачувај теме, ал јебу :)

Ovo što mi je naglasio ''NE IDI'' me je baš, ono, zaintrigiralo. Moramo da se baziramo na nekom sranju, al' na kom to već ne znam. Jooj Stefane kad budem naš'o svih 10 jajana, biće haos. :)

Нађосте ли више та јаја? Јеб'о те, ја би' их до сад родио. :Д

Sreto, veruj mi da nema šanse. Jebeno je haos. :s

Ја не тражим од јуче никако :)
Јебо јаја :Д

Ja ih tražio sinoć, i danas ceo dan visim ovde k'o retard. Jebala me jaja.

Pazi, kada skupim sva vaša koja ste našli, provalili ste 9 lokacija, koje su neke od najativnijih i najpopularnijih tema.

Evo sada mali hint: Poslednje jajo je sakriveno na jednoj jako kvalitetnoj, ali izuzetno malo aktivnoj temi. :)

Evo sada mali hint: Poslednje jajo je sakriveno na jednoj jako kvalitetnoj, ali izuzetno malo aktivnoj temi. :)

подфорум ?

Ako kažeš podforum, reci ga ovde, svima :)

Џабе тражите, јајо је на модфоруму.

Nije :) Mislim, bar je tako Stefan rek'o :)

A zašto se koji moj uništili temu o sarkazmu sa jajetom glupi?

Костић отвори тему и баци вам девет јајоа, ви се убијете тражећи и на крају се појави његов кум/ортак из Савеза војвођанских Мађара/лик коме компензује коцкарске дугове и добије насловну а он чист.

Ето, сад кад знате можете време утрошити на нешто занимљивије као на пример гледање Магазина ИН или слушање Лепог.

Nije :) Mislim, bar je tako Stefan rek'o :)

Мени је рекао да јесте, у пвт, али да вама не кажем, ја сам вам рекао, али немојте њему рећи да сам вам рекао. Једно је некоме послао у пвт.