PRONAĐENO ZLATNO JAJO! Naš'o ga - mdfkaa sin s' Marsa ('bem ga u nadimak, lolo)

  1. Која тема, јеботе. Само чекам да за 1. мај осване гусарска мапа до острва Одабраних дефиниција на којем је закопано благо. О Божићу не смем ни да мислим.

  2. Pomozimo sinu s'marsa da osvoji naslovnu!!

  3. C60

    Која тема, јеботе. Само чекам да за 1. мај осване гусарска мапа до острва Одабраних дефиниција на којем је закопано благо. О Божићу не смем ни да мислим.

    Ahahahahahah!

  4. C60
    Која тема, јеботе. Само чекам да за 1. мај осване гусарска мапа до острва Одабраних дефиниција на којем је закопано благо. О Божићу не смем ни да мислим.

    lolololololo

  5. Само чекам да за 1. мај осване гусарска мапа до острва Одабраних дефиниција на којем је закопано благо. О Божићу не смем ни да мислим.

    To ima ali samo za ktitore...

  6. Za Noc Vestica kapiram da mozemo da organizujemo dobru igru. Recimo, u duhu karakteristika spomenutog praznika, onaj ko izdrzi vece na gajbi sa Shanom (da bude ful horor ekspiriens) dobija izabrane defke u sledecih metar dana.

  7. ''Ćao, ja sam autor sa Vuke, možda si čula za mene dobio sam odabranu jer sam se ponižavao i tražio Kokijeva jaja po forumu''
    Nie kul, odma ima da minusujem tu izabranu!

  8. Rđo, ako se bude igralo po tim pravilima nikom neće odabrati definiciju.

  9. Rđo, ako se bude igralo po tim pravilima nikom neće odabrati definiciju.

    Pa s' obzirom da se Barakuda iskljucuje iz igre, jer je presao igricu vec, kapiram da cemo tesko naci dovoljno hrabru i ambicioznu osobu....no vredi pokusati. Kapiram da bi se Strajson zrtvovao. Mnogo je pluseva u igri :)

  10. Dotična će biti sretnija od pobjednika, jer jedna noć sa muškarcem za takvu ženu predstavlja nešto kao meni moja uzimačica nevinosti.

  11. Šta je sa tim Barakudom i hoće li mi objasniti iko ikad šta znači izraz ''Barakudizam'', pito sam već jedno stotinu puta i nisam dobio odgovor.

    A apropo teme, ako već moraju da postoje ovakve teme gde se autori na neadekvatan način probijaju i dolaze do naslovne nek bude bar da ko nađe jaja onda nek mu mod prelista defke i ako ima nešto kvalitetno nek mu onda postavi, ako nema nek pregleda kod drugoplasiranog, a ne da se pošto poto da naslovna, to obezvređuje trud pojedinih autora koji su pisali genijalne defke za naslovnu

  12. О Божићу не смем ни да мислим.

    Одабир најбоље компонованог Крисмас керола на победнички текст из оне друге наградне теме. Златно јајо у златном јајоту. Јајепшн.

  13. Šta je sa tim Barakudom i hoće li mi objasniti iko ikad šta znači izraz ''Barakudizam'', pito sam već jedno stotinu puta i nisam dobio odgovor.

    Pa moras vizuelno da ga dozivis da bi skapirao o cemu je rec. A barakudizam je klica. Mutirani virus koji napada danasnju omladinu, koja umesto da sutira loptu i hvata vrsnjakinje za sise, bleji za kompom 24h i djuska WOW, te virus vremenom napreduje i zahvata sve vitalne socijane organe obolelog, sve dok ne dodje u to stanje da se vise nikada ne moze izvuci. Izvlacenje znas sta je.

  14. Шта, овај стварно помећ'о јаја по форуму? Видим неки нашли нешто. Ја мислио зајебанција нека.

  15. Ја и даље не знам значење тог термина "извлачење". Читао сам ону дефиницију о Нелорду и све то али та проблематика ми је и даље нејасна.

  16. Ја и даље не знам значење тог термина "извлачење". Читао сам ону дефиницију о Нелорду и све то али та проблематика ми је и даље нејасна.

    Jbg...izvlacenje, nelordovanje, barakudizam... sve je to nekako povezano :)

  17. A vido sam mu slike dok je bila ona tema aktivna...kako se ljubi s nekom odavde, pa su ga čini mi se podjebavali neki što ima takvu facu i tako to...al nisam do sad uspeo da skontam kakav je lik i što ga neki i dalje spominju u negativnom kontekstu.

  18. Bush je ljubomoran na Baraka, jer je on sam godinama bezuspesno saletao Shanu. Pustite vi te rekla-kazala price i naknadna vadjenja.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.