PRONAĐENO ZLATNO JAJO! Naš'o ga - mdfkaa sin s' Marsa ('bem ga u nadimak, lolo)

  1. Nije u igrama i nije na mod forumu.

    Bushido, ae...

  2. Sakrio je na ktitor forum da morate da platite da bi ih nasli.

  3. Bushido, ae...

    Zavrsi slobodno svoju misao. Ne brini, necu da budem grub prema tebi na veliki petak. Rece moze spem.

  4. Nema na ktitor podforumu, nebi bilo pravedno.

  5. Bushido
    Bolje bi vam bilo neke picke da trazite, umesto tih jaja.

    Bushido, koi si ti lajfer. Al s nam ga shookno!

  6. Moze spem, ali ne vredjanje i pljuvanje bilo koga ili bilo cega.

    Ako to se ne svidja tema, jednostavno ne ulazi na nju.

    "ae" lipa.

  7. KOJE BRALE! Oči me bole. Nastavljam kasnije

  8. Imate program za traženje jaja...ali nije freeware.

    Zainteresovani mogu da mi se obrate Skajpom.

  9. Moze spem, ali ne vredjanje i pljuvanje bilo koga ili bilo cega.

    Cak nisam ni spemovao. Davao sam svoje misljenje o temi, sto je dozvoljeno. A vredjao nisam. Ne vredjam u vreme velikih praznika. I samo u vreme istih.

    Ako to se ne svidja tema, jednostavno ne ulazi na nju.

    Hocu.

    "ae" lipa.

    Zamolio bih te da se drzis one vrste slenga koji je zastupljen u mestu iz kojeg si potekao. Dakle ruralnog. A ne pokusavaj na ovaj nacin da me provociras, jer sam ti obecao da danas necu biti grub.

  10. Тај неки ради мушаше :)

  11. Kako cu ja da ti se obracam i koje izraze cu koristiti, a posebno moje poreklo - uopste nije tvoja briga. Ti treba da brines samo o onome sta ce biti ukoliko nastavis da pises na ovoj temi.

  12. Azijatska verzija jajare :)

  13. Da bi pronasao jaje, moras razmisljati kao jaje!

  14. Па понашам се ко 8/10 јаја. А ко цијело јајо не могу :)

  15. Ljudi svađate se oko jaja.

  16. Ovaj mdfaka sin s'marsa kontam da je izlizao točkić na mišu kolko pretražuje forum.
    Sine s'marsa, odma da ti kažem, jedno jaje je na ktitor forumu tako da ako nemaš uplaćen ktitor džabe se mučiš da nađeš svih 10 Kostičevih mošnica.

  17. Imam ktitor nalog. Stefke, je l' ima jaje na ktitor forumu?

  18. Ti treba da brines samo o onome sta ce biti ukoliko nastavis da pises na ovoj temi.

    Kosticu, mnogo ranije, dok te je pola sajta tovarilo, a ja bio blagonaklon prema tebi jer ne volim da se grupisem, objasnio sam ti da je tvoj problem u tome sto brines o tome sta ce se desiti u polu-imaginarnim svetovima koji posmatras kroz prizmu ekrana. Ocigledno jos uvek brines o tome. Ja ne.

    Dozvolio si spem, a koliko vidim i dozvolio si komentare. Time si mi dao pravo da komentarisem na temi i nemas nikakvo pravo da mi sada pridikujes.

    Ipak, ja sam parlamentarna osoba i pristajem da prestanem da komentarisem na ovoj temi uz obecanje da cu se toga pridrzavati, ali samo ako na prvoj stranici u uvodnom postu napises sledece:

    "Iz ovog pravila o dozvoli spema i uopste komentarisanja se izuzima autor Bushido. Doticnom je zabranjen pristup temi."

    Kapiram da je to korektan kompromis i spreman sam da ga se pridrzavam.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.