Prijava

Cinjenicno stanje je da se na Vukajliji javlja sve vise tema i definicija koje se bave politikom i nekim opstesmarajucim, tabloidnim i slicnim temama. E pa ova tema sluzi da ne pisete na njoj o tome, vec o necem drugom, interesantnijem. Mozete i da pljujete politicke i sl. teme. Od volje vam.

Evo ja cu prvi... Danas sam pojeo 5 jabuka. Kolega mi je rekao da stalno jedem. Mislim da je u pravu.

uuuu ... jabuke su mnogo zdrave, ali ja se nekako uvek opredelim za čokoladu

Ja sam danas zakljucio da me Veliki Brat mnogo zaglupljuje, pa sam resio da ga ove godine izbegnem u sirokom luku.
Aplaudirajte mi.

Ја сам управо ишчачкао чибуљу на ушној ресици. Тачније, у ресици, пошто је поткожна била. Неколико пута је пукло док није све изашло напоље...

:aplauz:
što tek sad? ja sam odustao prošle godine

Uh, Džimi te su najgore! Čestitam ti!
Mene i danas mnooooooogo mrzi da učim! Ja bih nešto drugo, nešto divlje :DD

@Džimi,fuuuj! :)

Ja čitam već treću knjigu danas. Šta mi je?

Jebem ti, ja procitao vukajlijaska antena, i resio aj bas da vidim sta je to.

Prso sam.

Dzoni, pocni da gledas Farmu. Mozda odredis koliko je stvarno glupo i jedno i drugo. Dzimi, to se i meni desilo nekoliko puta. Mislim da se to svakome desilo. Zajebano brate.

Da naglasim, na to me je navela ona mala Makedonka sto se po'vatala s likom koji je 10ak godina stariji od nje.Mislim stvarno,kakav nacin da narusis sopstvenu reputaciju...

Danas sam popravila radijator koji je procureo za vikend,iz cista mira. Dosao majstor, auuuu, sto je bio sladak, ali ja sam dobra i verna i cestitajte mi sto ga nisam zadrzala ni na kafi;) Kakav jak karakter!;))))))))

grešiš jNy to diže reputaciju ..... jeftine drolje

Bravooo, Elenna, ja ne bih uspela :PP

Euglena, busi radijator, pa da vidis;)))))

Hip, super kad imas vremena da citas tri knjige... :/ Ja ni ovu jednu da privedem kraju. Sta citas?

znala sam!!!!!!!!!hahahahahahaha

Значи, не турају те водоинсталатере и мајсторе за радијатор случајно у порниће. :)

Alo, omasili ste temu!Ima sto posto knjizevnost. :)
BTW,ja treba da pocnem da citam Odbranu Sokratovu,od Platona. :}

Poslednji tango u Parizu.
Koja tebe davi?

Elenna, da mi daš broj tog majstora :DDD