Prijava

Мени се овај Вукајлија највише свиђа:

http://img121.imageshack.us/img121/1213/vukajlijagif.gif

Hrrrrrrrr... fiu-fiu-fiu-fiu... hrrrrrrrrrrrrrrk... fiu-fiu-fiu-fiu... mljac-mljac... hrk! Nisam ja!... Hrrrrrrrrrrrrrrrr...

I meni, baš strelja! Ja mislim, kad bi on nadgledao stvari, da bi se manje pisalo glupavih definicija :)

Била би фора кад би могло да се испрограмира да Вукајлија очима прати стрелицу од миша. :)

Ahahahaha, u jbt, to bi bilo sablasno. Ne bih smela da dam minus :). Grizla bi me savest (više nego inače) :)))

Mene stra'... sad ne smem da kliknem mali X u ćošku... kad god krenem mišom on me pogleda!

Да му се зацрвене очи у одређеним тренуцима. :)

Otkrio nov smisao smisao života, zove se Korpiklaani. Al' inače danas ništa posebno, još dve nedelje do ekskurzije u Španiju, već drugi dan kako sam dobio svoju vozačku i ponovo me nešto udarilo samo gledam u ženske...

Nisam posetio Vukajliju 3 dana kao čovek. Spavao sam 15 sati iz cuga, valjda me je stiglo sve. Jeo sam 3 puta za 4 dana. Uvenuću kao biljčica. Izuzetno me mrzi da radim, a i slušam Faith No More na ripit, tako da jebeš posao.

Odmorila sam se. Mnogo mi je dobro.

Wicked, dođi da ti napravim ručak, pa se izvrndači na novi kauč. Pustiću ti muziku iz Amelije, da bolje zaspiš.

Jao, jao, Insolent, pa ti savršena žena :). Ako malo bolje razmislim, sad u duhu ovih parada, možda ti i ja zatražim ruku :)))

Ahahahahahahaha! Zbog tebe ću se razboleti i postati gej :-)

Joooooj, :)), "razboleti", to je tako romantično!!!

Na romantiku nisam spremna, zato ovu večeru uz sveće koju ću ti spremiti nemoj pogrešno da protumačiš - ja to samo da te navedem na blud :-)

Da mi se ne sloši od tolike divote, a, a? :)) Može i ručak, može i muzika, ali ne mogu da ležim sam. Dosta mi je toga i ovako. :)

Hehehe, pa ja 'tedoh da pravim Milisava s tobom, a ti si hteo žensko. Može i to, ali da se zove Milkica :-)

Ma ja se to femkam, da ne ispadnem lak muškarac. :) Kod mene ti važi "nek se zove kako mama kaže", moj izbor ženskih imena je očajan, a ja toga izgleda nisam svestan. :)

Звати мушко на вечеру без пића? ЦЦЦ....

Maro, mislim da ovde važi BYOB. :) Mada u ovakvim slučajevima gazdarica diktira šta se radi, ne bih ja tu ništa dir'o :))