Prijava

Ајмо, Обреновчани! Да ли је могуће да смо познати само по Миши Тумбасу и Владану Батићу, или ту има и нешто више? Мрзите ли своје приградско насеље, као сви нормални Срби, као га пак волите, и зашто? И шта је било са Данканом Фергусоном?

Познати смо и по првом, (бројем 1.) соларном пуњачу у Србији!

Волим своје приграцко насеље. Релативно сам зелен овде, година, година и по, али ми је до јајета олололо

Данкан Фергусон је нестао без трага, мене се чини да лежи пијан за шанком Марине кафане...

POZDRAV ZA PROVINCIJU!

Доћи ће теби Динкић и објаснити да провинција не постоји, да су то све региони, и да сви треба да се развијају. Поготово што би Београђани кували кафу на телесну топлоту да није Обреновца.

Доћи ће теби Динкић и објаснити да провинција не постоји, да су то све региони, и да сви треба да се развијају. Поготово што би Београђани кували кафу на телесну топлоту да није Обреновца.

Реално. Треба нама неки тономаш к'о Чанак да нас поведе у борбу за независност Обреновца, као и припадајућих села од Дубоког до новог моста за Сурчин!

И онда заврнемо грејање престоници па музи парице ололо

Voljimo svoje prigracko...prigratsko...prigradsko...SELO! ♥

Ја чекам да дође Лаванда и напише пост на десет страна о томе зашто и како воли Забран ололо

То, бре, да их уцењујемо! Да се оцепимо и убирамо таксе!
А, Путине, знамо ли се ми, или сам ја истриповао?

А, Путине, знамо ли се ми, или сам ја истриповао?

Ало комшо, мојне да ми дираш Путина да се не бисмо упознавали ололо

Ја волим Малу Моштаницу, тамо сам углавном одрастао, али тамо постоји јак сепаратистички покрет, који хоће да одвоји ММ од Обреновца и припоји Умци и Чукарици. Питали су ме да осмислим кампању, а ја се још увек двоумим. Ипак, мени је Дубоко драже од Забрана.

RECITE NE CENTRALIZACIJI!

Ja kol'ko znam, ne znamo se:)

Nema odvajanja od Obrenovca!!! Pripojiti Umku Obrenovcu!!! Pripojiti Ub Obrenovcu!!! Odvojiti se od Beograda!

Немој бре Валдемаре, боље нама да смишљаш сепаратистичке слогане него њима! ололо

Кажется что не только я увлекаюсь Владимиром Владимировичем Путином в этом городе.

Кажется что не только я увлекаюсь Владимиром Владимировичем Путином в этом городе.

Uzdam se u gugl trenslejt. Nego šta neg' sam tu, lijepše ođe neg' igde u Rašji.

ХОТ ТОПИК

Да ли по одвајању треба дозволити сељадији из Београда да долази у Левел?

ХОТ ТОПИК

Nema odvajanja od Obrenovca!!! Pripojiti Umku Obrenovcu!!! Pripojiti Ub Obrenovcu!!! Odvojiti se od Beograda!

То би била добра идеја. Овде смо им ми индустријска зона, гутамо отрове, а немамо
право одлучивања. Доле Београд, живео ПАЛЕЖ!!!!!!!