Prijava

Драги, поштовани Вукајлијаши,

Пре неколико дивних минута, седох за свој рачунар, упалих мој претраживач са намером да уживам у интернету. Али авај, Моззила ми је показала да не може да се конектује на сервер са Гуглом, да је цитирам:

Server not found
Firefox can't find the server at www.google.com.
Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
www.example.com
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

То ми показује понекад када они дражесни врагови, господа из Вектора одлуче да се прехрањују продуктима њихових тиба п_п

И, ја сам се уплашио! :О
Шта ће се десити са мојим неживотом на Вукајлији и Фејсбуку? :О

Али, они су се упалили. Помислих, супер, опасуљиће се Гугл, и кренух са својом уобичајеном рутином, али ни после десет минута... Гугла није било :О

Покушао сам да га отворим и на другим претраживачима, али ни они нису давали резултата, па сам одлучио да их, по узору на нашу драгу Вучицу, отерам у першун :)))

Тада, одлучих и да отворим прву тему, која је закључана :))

Недуго затим, хтео сам да упалим и песму да слушам на Ју Тјубу док сам овде, али ми ни он није радио тако да морам да преклињем за вашу помоћ, пријатељи моји :((

Помозите ми да решим овај проблем :(

Не дајте да зеке и лије у шумици остану без информација које нам пружа Гугл, и умирујуће музике коју нам даје Ју Тјуб :((

С љубављу, цвеће и срцима,
Л0Л

♫Едит:♫
Ево срца која сам обећао ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Da nijesi kuco cxirilicom? Bez zajebavanja, da ti nije ukljucena neka kvaziengleska tastatura?
P. S. Jesi li instalira kake antispajver/malver/virus softnjere?
Jesi li petljo stogodj po internet options?

Jesi li pretražio po dzepovima ?

Ја користим ИГугл... Има оно И.

If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

Ja kad vidim ovo, znam da je keva ispizdela.

Манијаке, не ради ни са рс.

Ниса куцао квазиенглеском тастатуром, враг му бабин, то ми је почетна страна кад упалим претраживач...

За почетак обриши кеш, активирај мало ЦКлинер, ово оно :)