Prijava

Мислим који курац. Нешто из спрдње прокоментаришеш и одмах иде коментар "ако не тролујеш", зашто јеботе? И јесу ли појединци чули за иронију, или су им детектори за тако нешто одавно изумрли.

Zato što su nemači pojma.
I zato što svakakvi idioti sebe nazivaju trolovima.

Neko ovde davno reče... "i da ga lupiš ironijom po glavi, ne bi ukapirao o čemu se radi".

Možda zato što su bili često žrtve trolovanja i sada vuku traume, pa se svakog šuma plaše.
Nešto kao "Vijetnamski sindrom" samo što je ovo "Vukajlijaški sindrom".

Meni je svaki vid trolovanja na netu, znači tamo gdje te ne vide i ne znaju, za transfer blama. Ja u rial lajfu trolujem stalno, ovdje mi je mizerno.

Мени су постале досадне теме које почињу са ''зашто''. Све ''заштое'' смо углавном истрошили. Најбоље би било кад би неко отворио тему да нам нешто објасни. Дакле, ништа ''зашто''. Него, дође лијепо човјек и каже: ''што се тиче те и те теме, пошто сам експерт у тој области одлучио сам да, иако ме нико ништа није пит'о, отворим ову тему и објасним вам нешто. А пошто ћу то и то да објасним тако мегафантастично, неће имати више шта да се дода, па бих замолио дежурног мода да послије мог кобјасна закључа тему.'' И онда мод који се задеси ту узме и закључа. И богатији смо за један кобјасн, што је јако фино.

Ево, дошли пре неки дан колеге Јеахбаџ и Харпун и кажу ми да патишпањишем. Како не лолнути?
пилад
Ево и један ребус гратис распевавање.
http://www.dodaj.rs/f/1N/io/24T8Tdc8/dsadsa.png

možda zato što neki od nas nisu upućeni u to šta je trolovanje a šta zajebnancija. ja sam ođe, ako ME vjerujete, prvi put čuo za riječ trolovanje. zajebancija znam šta je. ali, ni do dan danas nisam uspio da dokučim razliku.

ja isto volim istrolovati tu i tamo, ali nekad pribegavam i klasicnoj ironiji, mada sve redje. Takodje, ni sarkazam mi nije stran, ali mi je izuzetno tesko hodati tom granicom izmedju sarkazma i trola, koja je veoma tanka. A ironija kao ironija je neozbiljna i pripisuje se losem trolu. Tako da ono, pojma nemam, a bas me zanima da znam kad trolujem a kad zajebavam, a kad sam samo ironican

Teze je provaliti ironiju ako ne cujes kako je izgovorena....a ovi trolovi stvarno ne vidim svrhu trolovanja preko neta....Ok kada jedan lik troluje jako veliku grupu ljudi...ajde to i nekako....ali svaki drugi vid je blago retardiran

Ovaj gore facin post je 100% trolovanje u najfinijem i najosnovnijem obliku.
Trolovanje na forumima, nesto od cega je i nastala cela ta prica o trolovima.
Lepo je pristupljeno temi sa dovoljno neke izmisljene ozbiljnosti i donekle tacnih cinjenica a pri tome skrenut tok diskusije u totalno drugom smeru.
Steta je sto se niko nije upecao na takvo trolovanje.
Mnogi misle ako se neko sprda da odmah troluje. Stalno se mesa pojam istrolovati nekoga sa pojmom zajebati nekoga. Trolovanje nije tako prosto kao sto neki misle jer treba odrzavati neki nivo privodne ozbiljnosti a pri tome koristiti teorije koje su "dizaci pritiska" grupama ljudi koji su meta trolovanja.
Trolovanje nije jednostavno, neko je dobar trol zato sto se dovoljno trudi i dobro proracuna svaki svoj korak i izjavu a neko je prirodno talentovan za trolovanje. Ima i onih koji su toliko puta nasadjeni na trol kolac pa im je zivotna zelja nekog da istroluju pa makar providno i malo samo da bi se osvetili i pokazali sami sebi da mogu tako nesto da rade.
Za neke je to visa teorija i zadatak visokog rizika a za nekoga macji kasalj.
Meni, licno, nikada nije bila zelja da trolujem jer mislim da je to smesno pa samim tim ni ne pokusavam tako nesto.
Eto na primer ima losih trolova koji jedino harizmom mogu da ubede druge da im se ne podsmevaju na losim trolovima i ostalom.
Da se razumemo, trolovanje nije kada odes na klip o pravoslavnim baljezgarijama i propagiras islam, to je samo prckanje i detinjarija.
Ako bar jedna osoba skonta da trolujete, dovoljno je reci da ste los trol i da ne pokusavate vise.

@Nash Bridges
ok, mislim da donekle razumijem. reci mi onda, kao primjer, za šta se smatra ovaj post koji je odmah poslije tvog? trolovanje ili zajebancija?

To je spam.
Nešto što mnogi ljudi brkaju sa trolovanjem.
Jeste to u totalnom drugom smislu, nevezanom za temu ali ne "baca udicu" ili ne privlači nekoga da mu se pridruži u povlačenju ručne što se tiče teme.
Nema neko značenje i u većini slučajeva je zanimljivo jedino autoru takvog posta.
Spem - zatrpavanje teme nebitnim stvarima

Ti si se ustvari primio na celu ovu temu, a da nisi ni primetio.

Evo da vam odam resenje zadatka koje do sad vas "trolovske" glave nisu skontale.
Ako dobro pogledate naziv teme videcete da ona nema veze sa tim sta je trolovanje nego zasto ljudi mesaju trolovanje i obicnu zajebanciju.
Vratite se na moj post pa opet procitajte ali sada sa razumevanjem.
Od mene dosta za veceras a vi... razmislite
Poljubac :*

Убаговала тема па сам морао да обришем Шерлоков пост јер је постављен исте секунде када и Нешов. Чисто да знаш Шерлоче.

a da nije zato sto su glupi?