Prijava

ali zamislite Nikolu Koja kao Dusana Silnog, ili Marka Zivica kao sv. Savu?

Hahahahahha možda u nekom od nastavaka Crnog Gruje :D

Ne znam za vas ali su mi počeli da idu na kurac filmovi nakon oslobodjenja od turaka
(Zamfirovi, Ivkova slava, buljuk serija pa i Montevideo)
Kako je Srbija bila lepa i svi su bili gospoda šatro, i razvijala se jebala keve, i onda su napravili tu kobnu grešku i zbratimili se sa rvatima.. Ohhh !!

Исто ко Господар Прстенова само би ми, Срби, били људи, а они орци, урук хаији (лоло) и остала говна Турци. Елфи би били Византинци, Арагорн би био Милош Обилић, краљ Теоден кнез Лазар и тако редом..... А филм би могао да обухвати период од пре Душана до Лазара и да траје 10 сати. Пролупавам се али материјала има у изобиљу.

Nemamo para dodemo na novi zelend

Ne zajebavaj se Laki , da bude istinski pjur film o srednjem vijeku , a ne epska fantastika. Neka onaj egocentrik od Sergeja bude ko iznogud i neka pokšava da postane Car umjesto Cara !

Филм о Стевану Синђелићу. Није средњи век али је, по мом скромном мишљењу нешто најепскије што може да снађе ову усрану кинематографију.

Имам регистрован сценарио, готов, кључни људи се смеју "Хо хо хо ко ће то да гледа?".

Овај народ треба одстранити свим могућим путевима.

Bila bi fora da se snimi "Boj na Kosovu", ali ljudski...ne onako slepački i šuplje.

A bila bi i fora da ga snime, BAŠ po istorijskim faktima, baš kako je stvarno i bilo.
...Ala bi se tu neki smorili, jbt. :-)

a kako su se zvali oni Vlastimirovići te fore?
moglo bi i o njima, jebeš Nemanjiće oni su mejnstrim.

Ово мени никада није било јасно. Ја бих највише волео да сниме нешто о Стефану Лазаревићу, био би вин. Занимљив лик за филм скроз- те му погинуо ћале кад је био клиња, те му сестру кар'о турски султан, те се млатио са Монголима, те се млатио са Ђурђем Бранковићем, те био витез реда Змаја, те био висок 2 метра те направио најјачу тврђаву у Европи тог периода... Зајебан био лик. Не знам ко би могао да га глуми, ми од високих глумаца имамо само Љубу Бандовића, колико ја знам, а он је мало превише међед :D http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/189013/i/1/band.jpg

Ne, Bandovic moze Marka Kraljevica da glumi.

Бандовић може и Шарца.

Марка би могао на кеца, само мало косу да му полепе, није Марко био проћелав јебемуматер.

Бандовић може и Шарца.

ahahahaha

Banda moj zemljak :)

jes da je Boj na Kosovu sranje film, ali ona podela nije loša.

Žutić kao Lazar, Voja kao Vuk, Žare kao Miloš, Ljuba kao Murat, Lečić kao Bajazit, ali Lane Gutović u ulozi čini mi se Kosančić Ivana je pobedio!

on bi mogo da glumi onog Dušanovog brata Simeona što je ispalio :)

Сергеј може Бајазита да глуми без проблема, турски Црни Груја је ипак био кад се сагледа какав је имао темперамент...
http://www.crvenitepih.com/wp-content/uploads/2010/08/b_sergej_trifunovic.gif

mogo bi tebra, a Nikola Altomanović bi bio nadrkani Vuk Kostić :)

Za ulogu Stefana Lazarevica mi nekako idu Milos Timotijevic ili Stefan Ka-picic ali ovaj prvi nekako vise...