Prijava

Теби је смешно, а ми патимо...

едит:
Есу то обрисали оригиналну Оду гадости?

Теби је смешно, а ми патимо...

па не гледајте телку.
а и формирајте једнопартијски систем ко ми :)

Есу то обрисали оригиналну Оду гадости?

неам појма, мени ово прво искочило у претрази.

А смејали смо се стирополу...

Лулабијо, тај клип Демократске омладине је за сад победио! Јеб'о те, ништа горе нисам вид'о од овога. Добили кандидатуру међу последњима, а хвале се као да смо постали економска сила број један. Брука! А ову песму тек да не помињем. Фујчина! Од ње може да ти се повраћа и добије пролив у исто време. :Д

И други клипови су "јаки". Овај од Уједињених региона ми је некако баш у њиховом стилу. Окупили се људи заједно да сањају. :Д

Покрет радника и сељака је за мене највећа победа. Онај Драгишић није нормалан, јеб'о те. Не могу нигде да нађем онај његов говор кад урла да ће истући криминал, прво песницом међ' рогове, па мај гери у стомачину и онда коленом у нос, па ће да им се напије крви. (: Мало сам преЋер'о, наравно. :Д Углавном, ако неко зна о чему причам и 'де се тај клип сакрио, нека га стави овде, а може и да ми га шибне у певете.

http://vesti.krstarica.com/media/images/rts/d/dragisic.jpg
ЗГАЗИЋУ КРИМИНАЛ
КУРЦЕМ У ПИЧКУ !

Sad izgleda ko onaj glavni podvodni stvor, iz star vors nove trilogije.

EVO GA VEHABIJA!!!!

Bravo majstore!

бисер је сама чињеница да има људи који ће гласати за снс

а много је јак бисер то што динкић се у свом програму залаже за нестраначко запошљавање хаха а он човек измислио то, он симбол тога...

I koju uopšte ovo melodiju svira?

"Mlada Vojvodjanka". Neka partizanska pesma. Nosi neke separatisticke poruke, jebem li ga.

тачније, "млада партизанка".

текст иде некако овако:
"млада партизанка бомбе бацала,
еј нек се чује, чује, еј нек се знааа,
да је млада партизанка бомбе бацала"

ЕДИТ: ратнохушкачке сублиминалне поруке!

i leskovački fast food restoran ima dobru ideju :))

Čanak zajebava celu državu, snima spot za cenu pljeskavice i onda drnda narod svojom smrknutom facom i zbijenim očicama...

ХАХА која победа ово са Личанином.

Млада Војвођанка је варијација на ту партизанку. Само су те речи замењене, чини ми се.

To je ovo što ovi fosili pevaju. Bilo im lepo dok su se jebali kao drekavci po radnim akcijama a nas ko jebe.
http://www.youtube.com/watch?v=kvx2DlVfYMo

Међ омладином је познатија она верзија:
Млада Војвођанка сису бацала
и
Млада Војвођанка курац јахала

Ala se političari blamiraju, to je neverovatno.

Onaj sa Borisom u poseti nekoj nesrećnoj porodici. Ali "nesrećna" u smislu neki ugledni domćin ga ugostio pa se Boris obradovao što može da šutira loptu sa detetom dok čeka da mu skuvaju kafu.

Ел то неки познати геј, или неки рандом?

Hahah Jedan od, SPS se otvorio prema seksualnim manjinama. Osnivač Gej strejt alijanse, Boris Milićević je u glavnom odboru SPS-a.

ed: Ne mogu da nađem onu fotku gde su Velja, Palma i ovaj Dačić zajedno, znam da sam se istraumirala...