Prijava

До сада нисам за ово чуо али, како кажу из сервиса, неко пребацује проток са моје мреже на своју, али форуа је у томе што ја не користим вајерлес конецију већ обичан АДСЛ и питам се како то неко може да изведе и како да се решим напасти конкретно у мом случају? Ствар је мање више хитна.

Ne može da ti krade ako nemaš vajerles u modemu. Odi u telekom i traži da ti daju modem bez vajerlesa.

metni pasvord na vajerles
Edit: u papirima od modema imaš adresu modema. to ukucaš u eksplorer ili u program koji koristiš (to ti je nešto kao 199.169.255.1, tako nekako, samo cifre) i uđeš u modem. otvori ti se forma gdje imaš tab VAJERLES i tu imaš kako da staviš pasvord. tako sam ja.

Što bi rekla boginja interneta, skeniraj računalo Avastom.
lololololo

Како да знам да ли имам вајарлес у модему и како да метнем пасворд? Нубара сам тешка када је ово у питању.

Ako ti kažu da ti kradu, odi u Telekom, ponovo pišem, i traži modem bez vajerlesa, besplatno je.

ako ti modem ima antenu onda imaš vajerles. ako nema, nemaš. ako nemaš, niko ne može da ti krade.

Како да знам да ли имам вајарлес у модему

Mislim da piše na modemu.

- Idi na http://192.168.1.1

- Username: "telekom"
- Pass: "telekom"

- Sidebar > Wireless > Enable/Disable.

Imaš tu u podešavanjima i da podesiš šifru mreže.

Nema na čemu.

StefaneKostiću, kod vas to svima isto?

StefaneKostiću, kod vas to svima isto?

Ako je telekomov ADSL, isto je.

kod nas taj broj dobiješ u koverti, zajedno sa garancijom i ostalim.

Изгледа да није телекомов, нисам га поштено да вам кажем ни видео чији је јер делим нет и онда модем није код мене тако да немам две благе везе. Али знам да има антеницу тако да хвала вам у сваком случају, чим прође први мај, мењам модем.

dok ne skontas kako da zaustavis toga sto ti krade net ukljuci torent da skida nesto, ko mu jebe mater, nek steka i njemu.

Мени је једном лопов ушао и по ноћи и навадио себи на уезбе 2 гига интернета и тако пар пута док га нисам навато, полио катраном и уваљао у перје. Одселио се због срамоте.

ma uplati neograničen protok, časti komšije i budi omiljena u zgradi :)

Костић ми измјенио пост. Ово горе нисам ја написао.

Ima i modema/rutera sa internom antenom.

Za sada, najbrze resenje je da zoves nekog svetog oca-popa-svestenika da izvrsi egzorcizam i otera LOPURDU

Jesi li reka tim ljudovima iz servisa da delis konekciju?