Vukajlija Basket Čelendž

  1. E pa ja sam u skojevskom...

  2. E pa ne mozemo da se nadjemo u 5 kod kamenja ako ce ostali biti na terenu u 5. Treba nam barem 15 minuta do tamo. Ajmo mi sto se nalazimo kod kamenja da budemo tamo u 15 do 5. Moze?

  3. pa ja sam rekao da ću do 5 da sačekam vas koji ne znate gde, skim i kako...
    dođite vi pre ako vam tako odgovara...

  4. Nemam ovde patike za basket, moraću u nekim bušnim da dođem. Ali dolazim, malo da se razdrmam. U 5 sam kod kamenja. Kratko ošišan, visok, naočit, situiran. Gej stop.

  5. Malo ranije crno. Ako smo mi u 5 kod terena, vi budite u 15 do 5 kod kamenja. Mozda ja dovedem i vise od jednog ortaka, da nas ima za 3 ekipe. Ali to cu tek posle znati

  6. Ja nemam patike za basket :(

  7. Ja sam imao, pre 10ak godina. Taj problem resavam tako sto ne skacem lolo

  8. Je l' imamo loptu?

  9. Neko rece da imamo lolo

  10. Ja cu doneti mrezicu, nadam se da neko od vas zna kako da je stavi... Ko ce da ponese merdevine? :)

  11. Najlakseg cemo da popnemo na kantu. S obzirom da ja to nisam, dobro je :)

  12. Ajde jebeš mrežicu, daj loptu lolo

  13. crnigrujan
    Loptu donosim ja ili Štajner ako bude dolazio

    Eto lopte

  14. Neka potvrde da dolaze. Nemoj da dođemo tamo, da se ispalimo.

  15. De je onaj modulator AGILNI. PONESI LOPTU AGILNI

  16. Donosim i ja loptu, tako da nema brige!
    Bice nas dovoljno za basket sigurno.
    A sto se mrezice tice, treba valjda i neki konopcic da se ona uveze. Ja to nisam nikad radio, nek javi neko sta treba..

  17. Neka potvrde da dolaze.

    Štajner je potvrdio jebem vas ćorave. Ja potvrđujem samo da šleper umesto da je već stigao još leži na carini a dokle će ne zna se, ima po svemu sudeći da začamam ovdi.

  18. Trebaće vam kanap za mrežicu, drugačije ne može. Ili neka dovoljno dugačka pertla, ali kanap je bolji, što duži, da biste mogli da ga presavijete na 2 dela kad ga stavljate, da ne bi pukao dok Deki bude rešetao trojke.

  19. Dukka, daj neko video uputstvo za mrezicu, ja nisam nikad stavljao.. Uglavnom sam ih cepao :D

  20. Znam ja kako se veže, sam treba vanila, ovo što reče Duka.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.