Prijava

Значи да си црногорштина, хаха.

Не, ово значи у случају кад само ватам ствари са полица или са кревета и онда у бус скапирам да су ми чарапе различите, патике прљаве итд :)

Шалим се. Вероватно значи да си подвојена личност, у најмању руку имаш неки озбиљан проблем, волиш да те зигују задригле баварске крчмарице...

Заборавио сам да напоменем које је боје дукс, можда би онда' поменуо ЦРНЕ рчмарице :)

Чек', чек', ако ја један дан обучем моју Адидас дуксерицу, тренерку и патике бијеле, а други дан, старке, фармерке и неку обичну мајицу, што то значи?

То значи да си један очигледно обичан, нормалан младић коме није стало пуно до одевања, па се одатле може закључити да си скроман, смирен, не много амбициозан, опуштен, друштвен, ненабеђен... .уф ал те нахвалих лоло .... даље може да значи да ти спорт није стран... да волиш старију страну музику... што опет даље нешто говори, итд.

???

Запослен, незапослен, ожењен, неожењен, са села, из града, пољопривредник, службеник, осуђиван, неосуђиван...

na mene niko ne obrati pažnju ni kad duks naopako obučem... navikli ljudi na budalu...

ne mora da znači, moj ortak sluša sleju i megađed i trešer je raspali, a nosi katkad rozle majicu i neke gej šulje

može odeća reći nešto, ali ne mnogo

очигледно обичан, нормалан младић коме није стало пуно до одевања, па се одатле може закључити да си скроман, смирен, не много амбициозан, опуштен, друштвен, ненабеђен

Hvala, Davide, baš me mrzelo da pišem telo defke za naslov "Nejebač" :)

Шта се дешава кад пукне ова усна и испадне овај ЦД, па висну две половине усне онако наниже преко оне доње што је цела? Хаха, кома.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lip_plate Е'о детаља. Не пише шта се деси ако пукне.

Imam transfer od ovoga. U afričkim plemenima niko ne imitira guštera, ne nosi pink "Ivo Andrić" naočare, muški ne nose helanke, tako da Evropljani nisu videli od Afrikanaca ništa. S druge strane, nisam video da neko u Evropi gura CDe u usta kako bi ista povećao, ili da gura pero kroz nos i da stavlja alke oko vrata, što afrička plemena rade zbog vere.

Jeeeej, neko me citirao, radosna sam. :)
Ali guraju u uši ogromne alke što i dolazi od afričkih plemena, uglavnom su nešto videli i kopirali od afrikanaca kao i moda da se nose tange što je poteklo od bušmana što nose vekovima tako. :)

То значи да си један очигледно обичан, нормалан младић коме није стало пуно до одевања, па се одатле може закључити да си скроман, смирен, не много амбициозан, опуштен, друштвен, ненабеђен... .уф ал те нахвалих лоло .... даље може да значи да ти спорт није стран... да волиш старију страну музику... што опет даље нешто говори, итд.

Ово ми је подстрек да се дигнем са столице и узмем да учим за сјутра кад ме овако исфали :Д

Запослен, незапослен, ожењен, неожењен, са села, из града, пољопривредник, службеник, осуђиван, неосуђиван...

Али не капирам како :)

na mene niko ne obrati pažnju ni kad duks naopako obučem... navikli ljudi na budalu...

Тотално си мејнстрим. Наопако се носе панталоне, а ако баш оћеш фаца да испаднеш, онда наопако обујеш ципеле.

Еееее сад се сјетих нечега....

Пролазио сам поред продавнице бијеле технике и продали су замрзивач или су добили нешто, немам појма, углавном велики пакет је стајао напоље, ја их питао могу ли да га узмем, они ми дали и ја избушио мјесто за руке и мало за очи и то лагано обукао и тако шетао кроз град, је л' то значи да сам ја технолошки напреднији? :))

na cipelama ne vezujem pertle - teško ih dohvatim od stomačine :)

је л' то значи да сам ја технолошки напреднији? :))

Definitivno, vekovima si ispred nas. :)

Ајде, Давиде, да те видимо. Овај златокоси у шешуљи и црној јаши јел јебе? Шта закључујеш о њему?

http://www.ilustrovana.com/2010/2664/02-04-velika.jpg

na mene niko ne obrati pažnju ni kad duks naopako obučem... navikli ljudi na budalu...

Ja kao mala otišla u pidžami u školu. Zamislite kako su me gledali, zamislite da je to postalo moderno. :) Posle sam se vraćala da se presvučem. Prvi razred sam bila. :)

Оће Џими тему да претвори у ово :)

Hvala, Davide, baš me mrzelo da pišem telo defke za naslov "Nejebač" :)

Хахахаха нема проблема... :))

Ово ми је подстрек да се дигнем са столице и узмем да учим за сјутра кад ме овако исфали :Д

ма ћути... и ја бих морао... него се расправљам с овим недоказаним Џимијем...

Али не капирам како :)

Па брате... ако је неко истетовиран и ћелав и има златну ланчугу, тешко да је запослен у јавном сектору :)) ако неко фура кежуал сакоичић и хипстерске наочаре и фризурицу с гелом, могуће да је фризер и да средом иде на Фристајлер :) и онда га тако сместиш у неки слој у неку групу у неку браншу

Овај златокоси у шешуљи и црној јаши јел јебе?

Човек се одлично обукао, још једна јакница или неки црни сако преко јакне био би пун погодак, али шта је ту је. Вероватно појебе некад којекакву радницу на бувљаку од које је пазарио крпице и која му је издефинисала стил облачења, трећи пут части, офооно.

Стани, ово плавокосо биће лево, женско или мушко?

Ајде, Давиде, да те видимо. Овај златокоси у шешуљи и црној јаши јел јебе? Шта закључујеш о њему?

Не јебе баш претерано :)) изгубио се, вероватно је у основној био повучен и онда је схватио да неће јебати па нешто покушава сад... али се није баш много одважио већ онако помало... ненападна шуља... кожна, ал обична јаша... оно... није неки спектакл од лика... помало затворен...

није неки спектакл од лика... помало затворен...

Брате, тај лик нпр. обожава јавно да показује киту људима, толико је чувен по томе, да су и песму направили о њему:

http://youtu.be/MAeFmhUl958

ЕДИТ: Иначе је по струци историчар.

Al ste razvezli priču....izbori, država nam raskolu, propada iz dana u dan,a vi diskutujete o modi i odeći...plus što Siti osvojio titulu...
koe ste vi Ruške i Dakićke, nevera.
EDIT: i Marinkovićke