Prijava

Какав је лорд овај с ЦД-ом, хаха! Објаснио на више нивоа. :)

http://static.neatorama.com/images/2008-06/cd-nose-piercing-eric-lafforgue.jpg

ma u ljudskoj je prirodi da se trudi da izvodi besne gliste ne bi li u svojoj tupavoj glavi suprotnom polu bio lepsi, a objektivno gledano izgledao idiotski... nije to losa stvar generalno.

ako hocete da zadjete u drugu krajnost, totalne nezainteresovanosti sopstvenim izgledom, odite na mesta gde ima samo muskaraca ili samo zena (u prvom slucaju inzinjeri, a ovo drugo ne znam, nikada na zalost nisam video - ono verovatno kod njih i ne funkcionise to tako al da ne zalazimo)...

kao neko ko nazalost radi 99% svog vremena sa gikovima ko sto sam ja, nagledao sam se svacega, sto moze da se svrsta pod "boli me kurac kako izgledam bitno mi je da mi je udobno i da nisam mnogo vremena potrosio" modu.
a i vi ste videli sigurno oko etf-a

vremenom sam prosao dosta toga i sad radim na mestu gde sam mislio da ce nesto da se promeni... promenilo se to, sto vise nije pijacna odeca, vec im sad na odeci pise boss, neko ime i prezime ili tako nesto, sto na kilometar vidis da mu je zena odabrala, koja izgleda potpuno iznoseno i neuskladjeno... i svi znaju to (i sam znam kako biram odecu), ali ja vala da peglam druge pantalone zato sto mi se ove ocigledno ne slazu i cine me mamutom, ako ce ceo dan da me gleda 10 istih takvih, necu.

to je ona druga krajnost, i tu se moda ne menja... ustvari menja se, al posto je pomesano u proseku uvek isto... ni to ne valja.

Зато што му се свиђа изглед гуштера? Гушт му да изгледа као гуштер, лоло капираш?

Значи од нормалног човека је за очекивати да му се свиђа да изгледа као гуштер и себе претвори у једнога? тај се квалификује за породичан живот? то не имплицира да он има проблеме?

Дошли смо коначно до позивања на децу

Ти си питао да ли гуштер може да има породицу. ја кажем да не може гуштер да има породицу. гуштер није довољно нормалан.

Ma sve je došlo od tih afričkih plemena koji rade sve te stvari na svom telu radi njihove vere, pa su belci za koje smatramo da su normalni, jelte, i da nemaju nikakve čudne sklonosti, pomislili "a što ja to ne bih uradio", pa urade i onda je to nama neobično i bolesno, što u nekim slučajevima i jeste i to onda kada čovek počinje da uživa u tome i da dovodi sebe do ekstrema kao što imamo primer čoveka mačke.

Читам ову тему и западе ми ово за око

Није мера, али је показатељ много тога.

Тотално нетачно.
Што показује одјећа?

Да имаш пара много или да немаш?
Не.
Да си углађени господин?
Не.
Да слушаш одређену музику?
Не. (осим у посебним случајевима ношења мајици са натписом)
Да си добар/поштен/лукав..?
Не.

Ја имам друга који има неке мајице са оним металним курцем, оно као циркон, није циркон, не знам ни сам како се то зове... И мене ама баш боли курчина што је он тако обучен, исто као њега што боли курац како сам ја обучен.

Мислим да је облачење једна тотално небитна ствар тј да нема никакве везе са карактером и са тим какав је неко....

Ако се мени не свиђају розе кошуљице, уске панталонице, тиграсто све, лаковане чизме и многе друге ствари, то не значи да ћу ја да трчим и да пљујем и да бијем народ због тога...

Нпр ја кад видим тако нешто што је мени првенствено смијешно, само погледам пресмијем се и свој поса'....

Ти си питао да ли гуштер може да има породицу. ја кажем да не може гуштер да има породицу. гуштер није довољно нормалан.

Откуд знаш да он не таслачи неку гуштерку док ти шиљиш на порнхаб?

Значи од нормалног човека је за очекивати да му се свиђа да изгледа као гуштер и себе претвори у једнога?

Не, од нормалног човека је очекивати да има разумевања за то што неко други жели да изгледа као гуштер, јер то никога не угрожава. А да ли ће и себе да претвори у гуштера, јебе ми се. Мени из џепа ни у џеп. Да сам мајстор zа пирсинг и тетоваже, не би ми се јебало, е тад би' навијао за људе да се претворе у гуштере, бизмис, ово оно.

тај се квалификује за породичан живот?

Ако је добродушан, брижан, пажљив, пун љубави и разумевања, наравно да се квалификује за породичан живот.

то не имплицира да он има проблеме?

А ко то тачно на овој планети нема проблеме?

Ти си питао да ли гуштер може да има породицу.

Не, ти си први поменуо породицу.

И јебо те више гуштер, аман.
Није то гуштер, то је човек који физичким изгледом истог покушава да подражава. Ово је гуштер:

http://www.tropicalpets.com/wp-content/uploads/2009/11/lizard-hawaii-300x289.jpg

Цениш да нека породица не може да га удоми у свом тераријуму и да га воли и мази као свог најрођенијег?

Откуд знаш да он не таслачи неку гуштерку док ти шиљиш на порнхаб?

ма само нек стану на сунце да му се рашири кобас...

A daaajte, niko mene da citira. ;(

Кхм, ево. Ђес ти? :)

evo, i ja:)

svako može sa svojim telom da radi šta hoće, ako se tebi ne sviđa, ne gledaj ga. kad vidiš konjsku balegu na ulici, niko te ne tera da je pojedeš

Тотално нетачно.
Што показује одјећа?

Да имаш пара много или да немаш?
Не.
Да си углађени господин?
Не.
Да слушаш одређену музику?
Не. (осим у посебним случајевима ношења мајици са натписом)
Да си добар/поштен/лукав..?
Не.

Одећа показује милион ствари. цео твој имиџ и стил, коса, одећа, асесоар, говоре нешто о теби, наааравно, не нужно, у смислу да ако носим стару мајицу значи да сам сирома, али често одећа говори о твојим афинитетима, интересовањима, друштвеном статусу, особинама, послу и сличним стварима које дефинишу особу.

Шта се дешава кад пукне ова усна и испадне овај ЦД, па висну две половине усне онако наниже преко оне доње што је цела? Хаха, кома.

Ma sve je došlo od tih afričkih plemena koji rade sve te stvari na svom telu radi njihove vere, pa su belci za koje smatramo da su normalni, jelte, i da nemaju nikakve čudne sklonosti, pomislili "a što ja to ne bih uradio", pa urade i onda je to nama neobično i bolesno, što u nekim slučajevima i jeste i to onda kada čovek počinje da uživa u tome i da dovodi sebe do ekstrema kao što imamo primer čoveka mačke.

Imam transfer od ovoga. U afričkim plemenima niko ne imitira guštera, ne nosi pink "Ivo Andrić" naočare, muški ne nose helanke, tako da Evropljani nisu videli od Afrikanaca ništa. S druge strane, nisam video da neko u Evropi gura CDe u usta kako bi ista povećao, ili da gura pero kroz nos i da stavlja alke oko vrata, što afrička plemena rade zbog vere.

Одећа показује милион ствари. цео твој имиџ и стил, коса и одећа, говоре не нешто о теби, наааравно, не нужно, у смислу да ако носим стару мајицу значи да сам сирома, али често одећа говори о твојим афинитетима, интересовањима, друштвеном статусу, особинама, послу и сличним стварима које дефинишу особу.

Чек', чек', ако ја један дан обучем моју Адидас дуксерицу, тренерку и патике бијеле, а други дан, старке, фармерке и неку обичну мајицу, што то значи?

друштвеном статусу

???

Onda osim sa dlanovima može da tapše i sa usnom.

Шта се дешава кад пукне ова усна и испадне овај ЦД, па висну две половине усне онако наниже преко оне доње што је цела? Хаха, кома.

Мора да убачи онда онај ЦД за чишћење

Чек', чек', ако ја један дан обучем моју Адидас дуксерицу, тренерку и патике бијеле, а други дан, старке, фармерке и неку обичну мајицу, што то значи?

Значи да си црногорштина, хаха.
Шалим се. Вероватно значи да си подвојена личност, у најмању руку имаш неки озбиљан проблем, волиш да те зигују задригле баварске крчмарице...