Prijava

Гле овог, плагирао ми постер који сам направила кад сам још била зиљавуша. лоло
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201111/325505/ma-nije-njemu-nista.jpg?1326312447

Ali nije mi jasno - ZAŠTO - KAKO JE JEBENOG MRTVOG GOLUBA BACILA?
PA ŠTA TA IMA U GLAVI?

Није знала шта ће с њим. Онда је мислила, оживеће, ко зна. лоло

стивене најјача фора са овим клипом је што мртви голуб не сјебе наступ лоло него наставе да машу сви КОЈА ЈЕБЕНА ПОБЕДА!

Još će da dobije kaznu što baca mrtve životinje iz balona.
Dobro je kad nije kozu mrtvu sručila od gore

marijana satanista! merlin menson joj nije ravan!

па да, ништа се чудно није десило, голуб је одлетео, машемо му, све је у најбољем реду... циркус.

људи шалу на страну, јел вама јасно колико је ово што је она урадила јебено немогуће урадити ако ниси комплетни морон?

Ахахахаха оплаках овај текст. Али бацила мртву птицу и онда се осмехне у камеру! ;Д ахахахахха ајоооооој бре АХАХАХХАХАХАХАХАХАХ

АХАХХАХАХАХАХАХ

Замишљам како се смеје ко капетан Спаров ахахахха и голуба који је треснуо о земљу!! АХАХАХАХАХХА

Јеботе, добро је па није рекла како је птица умрла у паду јер се боји висине!! АХАХАХАХХАХАХАХАХА

Meni je nerazumljivo ŠTA ONA IMA U GLAVI!
NE MOGU DA ZAMISLIM KOLIKI MORON TREBA DA BUDEŠ DA BI TO URADIO!!!!!
TO JE IZVAN MOG POIMANJA GLUPOSTI!!!!!

Meni nije jasno kako je tek tako udavila tog goluba, koliko jako treba da ga stisneš da bi ga udavio?

али генијална реченица у тексту. ПОКУШАЛА ДА ИМПРОВИЗУЈЕ ПА ГА БАЦИЛА У ВИС! Који јебени геније! Ша је капирала, да ће да га лансира лоло ЈЕ БО ТЕ!

Meni nije jasno kako je tek tako udavila tog goluba, koliko jako treba da ga stisneš da bi ga udavio?

dovoljno jako da mu slomiš jajo koje treba da snese

ДАЈТЕ КЛИП ОВОГ НЕЧАСНОГ УБИСТВА!

Која импровизација!! Каква довитљивост! Глинени голубови!!!