Prijava

Ja i dalje ne mogu prestati da se smijem onoj slici goluba nekrofila.

Хахахаха, јеботе па ово је надреално! Као онај скеч пајтоноваца са мртвим папагајем!

Owner: There, he moved!

Mr. Praline: No, he didn't, that was you hitting the cage!

Owner: I never!!

Mr. Praline: Yes, you did!

Owner: I never, never did anything...

Истриповала се Маријана да живи у 19. вијеку и да јој треба перо од голуба за сљедећу књигу.

Лети лети лети.... МРТАВ ГОЛУБ!

Аааааа не леееетииии....

Pa ne kažu za džabe da su samo inteligentni ljudi sposobni da improvizuju.
Ovu ženu bi takvom silinom jebao i lizao pičku i stopala i šupak bi joj lizao i svašta nešto i svršavao spermu po faci al ne mogu da verujem da neka žena u 40im godinama može da bude na nivou sedmogodišnje devojčice.
I onda se žene bune kad ih gledamo ko seksualne objekte....a neke jednostavno uopšte nemaju nikakvu drugu funkciju u životu

Лети лети лети.... МРТАВ ГОЛУБ!

Аааааа не леееетииии....

Murš. Ja sam šćela ovo napisati.

Нема потребе за хистеријом, сигуран сам да је голуб безбедно атерирао на малине.

Ахахахахахахахахахах, која победа.

Takvih ko što je gospođa-gospođica Mateus ovde na vukajliji ima kolko hoćeš. I to ne mislim samo glupih ko ona, nego onih koje su roditelji od malena punili samopuzdanjem kako su oni mamino prepametno zlato, kako su mali geniji...i onda dođu ovde pa siluju svoj humor i ubeđeni su da su izuzetno duhoviti i da sve što kažu ima neki suštinu i poentu..

Takvih ko što je gospođa-gospođica Mateus ovde na vukajliji ima kolko hoćeš. I to ne mislim samo glupih ko ona, nego onih koje su roditelji od malena punili samopuzdanjem kako su oni mamino prepametno zlato, kako su mali geniji...i onda dođu ovde pa siluju svoj humor i ubeđeni su da su izuzetno duhoviti i da sve što kažu ima neki suštinu i poentu..

Marijana je došla, sakrivajmo se u kaveze dok nam vratove ne polomi!!!111

Kavezi su nesigurni, bež u biblioteku, tamo gospoja ne zalazi!!!111

Što je najgore, dotična gospođica podvodi svoju ćerku tajkunima, uči je kako da se uda bogato i te fore...kako je moguće da neko rođeno dete prodaje zbog para jebem ti život.

Код мене у селу убијају голубове ваздушном пушком, али ово је превише.

Код мене у селу убијају голубове ваздушном пушком, али ово је превише.

Pa kaci seljak. Još ti moraš učiti, dijete moje...

Takvih ko što je gospođa-gospođica Mateus ovde na vukajliji ima kolko hoćeš.

Како си ме сконтао, аа? Кад сам био мали, рекреативно сам тровао голубове мишомором.
http://3.bp.blogspot.com/_GLQm27ZHwjE/TTo3vEPnEuI/AAAAAAAAA8g/CRXcQL4O4FM/s1600/deadbirds.jpg
Тата, ено мртвог голуба.

Знам брате, рекао сам и да ћу мастер завршити, а ништа без учења.

ја и даље не верујем да је лагано убила голуба! ЕЈ МУКО!