Prijava

Заборавио си старке. Обожавају да филозофирају и доказују како су посебни.

Ма говна.

Ма говна.

Хахахахаахха! Овааај...па дообро :)

Lullaby
stoka.

:)) ШШшш!

pominjete psihologiju... iz nekog razloga jedino sto sam primetio iz psihologije na fakultetu (u irskoj) je da su najbolje ribe, ubedljivo, bile na tom faksu.
zvali smo ih "psycho chicks" ja i kolega :)

http://www.dodaj.rs/f/34/yi/E6N4ZfZ/355px-somefatkid.jpg
Ево, класичан ПМФовац, који фура теоријску математику.

Brate, ja sa teorijske ne znam nikoga da je djembel ovoliko (dobro, znam jednog lika, ali nije strasno, bar ne u odnosu na ostale fakultete), a znam ih podosta. Uglavnom kost i koza, barel kafe dnevno i podocnjaci.
Arhitekturci men' dodju neki hipici. Ne znam kako, ali njihov deo fakulteta komplet odudara od ostatka zgrade. Ako je vreme sjebano nacisto, pljusti, grmi, padaju cuskije, nema veze, na arhitekturi je sve kul i vreme je uvek letnje. Takvi su im i studenti. Ja sam slusao neke mitove da su ponajbolje ribe na drustvenim fakultetima. Ne delim to iskustvo, za sada prednjace arhitekturke. Mnogo.
ETF-ovaca ima od svake vrste. Jedino sto znam je da ima istine u pricama o ETF-u, ali ne u toj meri. Na svakom fakultetu ima cudaka, nista vise ih nema na ETF-u.
Masinci koje ja znam su uglavnom OK, sto neko vec rece, nastavljaju porodicnu tradiciju.
Filolozi su ribe. Sve. I 95% su iz filoloske. Bar ove sto ih ja znam.
Pravnici i politicari mi trzaju na zuc. Opasno. Sta vise, ne podnosim ih. Mnogo glume neku zaludjenost i potenciraju neki vikend-aktivizam. Prave se da su elokventni i brslaju, nisu procitali 2 knjige i samo kenjaju. Jbg.
Ekonomisti su non-stop na nekim zurajama, a nikom ne ide lose. Madjionicari na mojoj listi.
Medicinarke 50% vrh ribe (u svakom smislu, ne samo izgledom), 50% smaracice teske i hipsteruse. Nema sive zone. Medicinari - pedercici.

Što su pravnici smor? Na ovom sajtu što ima pravnika su kul ljudovi :)

Medicinarke 50% vrh ribe (u svakom smislu, ne samo izgledom), 50% smaracice teske i hipsteruse

Tipično preuveličavanje. Lože se ljudi na medicinarke ki da im "tamo dole" teče med. Iz ličnog iskustva 5% su vrh ribe, a 95% su teške smaračice i precenjene. Ima možda 5% normalnih (ovde ja preterujem :) ... ).

Medicinari - pedercici.

Ovo je najteža generalizacija do sad, proizašla opet iz prethodne tvrdnje. Srbin odmah kači epitet pederčića svakome kome zavidi. A nema razloga da zavidiš veruj mi na reč.Vole i medicinari "onu žensku rabotu" ama teško do nje dolaze u svojoj "avliji" jer brzo provale kakve su im koleginice.

Čuj što se pravdamo... pomislio bi čovek da imaš nešto da sakriješ... :)

pomislio bi čovek da imaš nešto da sakriješ... :)

Njet.

Медицинари педерчићи? Доведи неку своју драгу френдицу па да јој покажем колики сам ја то педер лолололо.

pogledaj gore kako sam ja prošao kao ekonomista :)

Medicinarke 50% vrh ribe (u svakom smislu, ne samo izgledom), 50% smaracice teske i hipsteruse. Medicinari - pedercici.

Ja pisem iz licnog iskustva, ako se neko od vas nasao u grupi - sta da radim xnjo xnjo xnjo
Za medicinarke nije tipicno preuvelicavanje, jer nisam mislio u nekom napaljenickom smislu, vec da su normalne ribe, bez kompleksa - vrh sto se mene tice.
Svaki medicinar koga poznajem poseduje glas 3godisnje devojcice koja se nagutala helijuma i malo je feminiziran. Malo vise. Ne smeta to meni, ali jbg, tako je.
Bruce, neam pojma sta se zalis - ja vama zavidim lolololo

Samo ti nam zavidiš, pogledaj ostale kako komentarišu ekonomiste :)

Стивен
Српска књижевност и језик.

Студенткиња слуша Рундека, има гомилу карираних одевних предмета, дружељубива, воли попит.

Au brate, kao da si opisao moju komšinicu ovde u selu. Lepa kao lutka, fenomenalno građena sasvim se normalno ponašala... A onda je upisala ovaj fax i ošišala svoju prelepu crnu kosu na dvojku, nabacila sako, arafatku, neke šugave pantalone i starke... Redovno izbacuje Rundeka i slike na fejsu kako se leši od piva na koncertu nekih meni nepoznatih megadosadnih grupa tipa Obojeni program, Blok aut... Kupila neki fotoaparat koji se furao sedamdesetih i izigrava fotografa amatera...Tuga.

iz mog iskustava ovako:
imam tri baš dobra druga koji su završili ETF i svi su totalno različitu. Jedan je onaj pravi prototip štrebera, čovek koji do četvrte godine faksa nije hteo ništa da ima sa ženama, jer nije bilo vreme za to nego za studije. I stvarno šampion u četvrtoj nađe mnogo dobru devojku i sad su vereni. Drugi opušten, flegma, a treći političar.
ovi sa ekonomskog(uključujući moju najbolju drugaricu) čini mi se da su pre svega ljudi koji raumišljaju brzo. U trenutku smilse rešenje za situaciju i možda i ne bude najsrećnije, ali delaju trenutno. kažem, bar oni koje ja poznajem. Takođe najrealniji, čini mi se.
Pravnici koje poznajem, a znam ih pet šest, svi su pomalo neurotični a hronično nervozni. Stalno tresu noge i ruke, nervozno vrte cigaru po prstima, imaju stalno onaj kez na licu da možeš da im vidiš sve zube. Ne znam da li znate tu grimasu, al je česta kod nervoznih ljudi.
Studente medicine sam upoznala tek nakon studija i kad pričaju o sebi i studijama zaključila sam da žene uglavnom smatraju sebe genijalkama koje su bile prepametne i koje su svi molili da tu genijalnost iskoriste, a one bile opuštene, otkačene, ludovale, bile čudne itd. Na foru " svi mi kažu-daj, jebote, ti si najpametnija osoba koju znam, a ja ono, kulijana, brate, daj mi samo pivo i ništa me više ne interesuje"...Naravno, ne sve, ali većina ima tu priču.
Muškarci na medicini su uglavnom tamo jer jure familijarne ambicije. Dvojicu sam poznavala, jedan je bio vrlo neurotičan i od onih ljudi koji te uplaše baš kad pomisliš da su ok. Drugi je super lik, možda jedna od najboljih osoba koje sam upoznala radeći u zdravstvu.
E sad, moj faks-Defektološki. Na njemu su tri grupe studenata-jedna grupa onih koji su sa nekom dijagnozom, druga grupa-spasioci koji su došli sa iluzijom da će baš oni biti ti koje će neko dete spasiti od delikvencije, pomoći mu da prohoda, progovori itd ili pronaći magični lek za autizam. U suštini dobri ljudi, samo malo zaneseni. Ima tu mala podgrupa onih koji su mene plašili-oni koji su uživali u tome da slušaju o tuđoj nesreći i gledaju tuđu nesreću. Ruku na srce, imali smo vežbe na nekim baš baš jezivim mestima i u jezivoj atmosferi i bili su mi vrlo čudni oni koji su se tome radovali. jedna je stvar ambicija, ali kad se raduješ mestu gde malo malo pa neko dete dobije epi napad pred tobom.Treća grupa, u koju ubrajam iz sebe, oni koji nisu preozbiljno shvatili svoje studije.
Pošto sam strudirala i na Filološkom, izvešću i tu svoje zaključke. Ona šačica muškog je išla u dva pravca-gej i metalci koji su upisali norveški zbog metala. Oba tipa vrlo ok likovi. verujem da postoje i drugi tipovi muškaraca na Filološkom, ali ih ja nisam viđala. Devojke su se delile na fensi šmizle koje su upisale jezik zamišljajući kako u emisji Lune Lu izgovaraju rečenicu: "Da ja sam završila...jezik!" ; alternativne devojke, sa plavim i zelenim pramenovima, u košuljama, koje čitaju Bukovskog i jedu mandarinu u pauzi predavanja; i gotičarke.

Iritantni, bez smisla za humor ili mogucnosti opazanja istog, ovo bi vise manje bio opis vecine studenata sa svih fakulteta.

Bio sam jednom na Defektološkom – najružniji ljudi ikad.

Bio sam jednom na Defektološkom – najružniji ljudi ikad.

ahahahahahahahahahahahha

На основу мојег искуства са факултетима, које се заснива на проласку кроз пицин парк у близини економског могу да кажем да економисткиње носе веома кратке сукње и дрољасто се облаче. Једна ме чак понудила и фелациом у размену новац, што сам одбио јер ми је било безвезе да тако финансирам будуће академике наше земље. Такође ми се чини да има доста тих студенткиња ромске популације, али био је мрак па нисам сигуран.

ahaha pacove, ti si baš ozbiljne neke studentkinje sreo:DD a i zašto ne bi pomogao akademsko građanstvo..ko zna, možda jednog dana baš ta kojoj si platio felacio uđe u parlament, na primer:)))