Prijava

*Psihološkinje, pošto je u Srbiji psihologija pretežno "ženska nauka" (za razliku od Zapada). Sve su studentkinje, ima desetak muškaraca. Što je vrlo zanimljivo, jer su skoro svi profesori muškarci. LOL
Zovem ih analne devojke sa psihologije.

Две женске, квазипсихолога које су радиле у школи нису ни за чување оваца, а ове које знам да ове године уписују психологију нису ништа боље. Мени је то један од најпозерскијих смерова иђе.

Nekog sam mišljenja da su pravnici i ekonomisti osobe koje nemaju svoje mišljenje, povinuju se krdu, gde svi tu i mali Mujo. Cenim ljude sa bogoslovskog, filozofskog fakulteta, oni imaju svoje mišljenje, sušta su suprotnost ovim prvima. Na medicinskom i stomatološkom su kontam nadmeni, a na istoriji, poljoprivredi, šumarstvu su uglavnom budaletine u pozitivnom smislu. Na mašinstvu i elektrotehnici su ljudi koji imaju uzak vid interesovanja u životu, ali su uspešni u tome i to mi je ok. Ljude koje studiraju arapski i slične malo čudnije fakultete smatram ili pozerima, ili budalama, ili nadprosečno inteligentim osobama, kako kad.

Cenim ljude sa bogoslovskog, filozofskog fakulteta, oni imaju svoje mišljenje, sušta su suprotnost ovim prvima. Na medicinskom i stomatološkom su kontam nadmeni, a na istoriji, poljoprivredi, šumarstvu su uglavnom budaletine u pozitivnom smislu. Na mašinstvu i elektrotehnici su ljudi koji imaju uzak vid interesovanja u životu, ali su uspešni u tome i to mi je ok. Ljude koje studiraju arapski i slične malo čudnije fakultete smatram ili pozerima, ili budalama, ili nadprosečno inteligentim osobama, kako kad.

Цитираћу и написаћу да имам дијаметрално супротне ставове о људима с поменутих факултета.

ja sam ekonomista...

Што се тиче конкретно људи с богословије, не бих да генерализујем, али некако сви које сам упознао су тешке дијаболе затроване православљем. Таман посла да доведеш у питање било шта што ''проучавају''. Ја сам мислио да се тамо проучава филозофија, кад оно...

Ja sam upoznao trojicu, i nijedan nije zatrovan pravoslavljem, već u suštini gledaju na to kao na posao. Daleko od toga da ne veruju u Boga i sl, ali nisu sad neki fanatici.

па ова тема и јесте чиста генерализација, немојте се правити објективни :)
него, ја знам фацуфацу. нит је дијабола нит затрован било чим. сем ракијом.

DIFovci - Gracka raja koja nema u glavuči da upiše neki bolji faks a ljubomoran je na jahrane što mu idu na faks, pa upiše samo da ide. Na kraju najbolje prođu jer imaju štelu.

Ekonomisti - strašno dosadni, jedu sendvič sa šunkom, nose pulover i stalno mažu ruke nekom smrdljivom kremom.

Замисли како је тек кад цимере који студирају ово, хаха :Д

Генерално, на ДИФ-у имаш три типа раје:

надмени метросексуалци који не пију газирано и не једу бурекалкохоличари
*ок ликови, уписали чисто да се не досађују - мањина

Свима је заједничко једно - трошак од мин. 150-300е по испиту.

Фаца је бизмисмен, то је познато.

Правници и економисти су исти по мени, велики факсови са шароликом масом људи где има отприлике зајебаната, људи који нешто раде и људи који су заиста посвећени томе да нешто направе, са толиком количином људи на тим факсовима не можеш јасно да издвојиш тип људи за један факс... Нормални људи... Једино могу да кажем да су ови факсови ко туристичка агенција, омогућују људима да дођу у БГ-у па макар једна година да буду на буџету...
Архитектура - немам појма, буржуји или људи који желе да граде зграде...
Пољопривредни - зависи од смера, негде људи немају појма шта да раде, другде имају неког посла...
Машинци - ок ликови,
Етф - ок ликови...

Немам појма мени су сви студенти исти, то што одабереш факс је твој избор, мени неки етф-овци по овим причама би прошли ко правници, неки правници ко машинци, нема неке разлике велике међ' њима...

сем ракијом.

E to već možeš da kažeš za bogoslovce bez generalizacije :)

Што се тиче конкретно људи с богословије, не бих да генерализујем, али некако сви које сам упознао су тешке дијаболе затроване православљем.

Ја сам упознао лика који је тамо имао укор пред искључење и који је изјавио: ''Веровао сам у бога док нисам уписао богословију''
А остали богослови које сам видео су гори него ученици средње машинске школе.

-Иначе, стичем утисак да су студенти ПМФа прсли с мозгом, осим ако нису природно предодређени за те науке, а у том случају математику, физику, бичологију и хемију налазе и тамо где је нема

На курац ми колосално страшно иде већина њих са филозофског факуљтета. Ретки су случајеви немегаломаније као код нпр. Др. Јанковића.

Иначе, стичем утисак да су студенти ПМФа просли с мозгом

Е, фала на дивним ријечима! :)

http://www.dodaj.rs/f/34/yi/E6N4ZfZ/355px-somefatkid.jpg
Ево, класичан ПМФовац, који фура теоријску математику. Једни од оних људи који не јебу никако. А, што се тиче креатора, дизајнера, и људи са архитектонског, њих бих налуапао шакама јер су буљаши!
http://www.dodaj.rs/f/F/Ss/1nXBQFG0/gothhogwarts.jpg
Класични примјерци филозофског факултета!

Српска књижевност и језик.

Студенткиња слуша Рундека, има гомилу карираних одевних предмета, дружељубива, воли попит.

Студент умерени патриота, потенцијални фашиста, обожава Дучића и Његоша, воли попит.

''Веровао сам у бога док нисам уписао богословију''

ПОБЕДА.

људи са архитектонског, њих бих налуапао шакама јер су буљаши!

Сврати слободно :)

Mislim da je teško napraviti neke klasične tipove studenata na određenim fakultetima/smerovima. Za 4 godine studiranja sam upoznao veliki broj studenata sa različitih fakulteta, naročito u menzi i studentskim domovima, i zaista sam video da ima različitih ljudi, od krajnje pozitivnih, kul likova, sa kojima možeš popiti, zajebavati se i pričati ozbiljno do potpuno iritirajućih likova, od čijeg imena ti se diže kosa na glavi zbog njihove udarenosti u glavu. Naročito sam primetio da takve razlike postoje na mom smeru, a ima nas 80tak na godini, tako da svaka generalizacija pada u vodu. Jedina generalizacija koja može da se sprovede jeste to o čemu se uči, neka vrsta profesionalne deformacije, pa pravnik poredi sve sa pravom, medicinar sa medicinom, programer sa računarstvom, ali u suštini na svakom faksu - sto ljudi, sto ćudi!

Стивен
Српска књижевност и језик.

Студенткиња слуша Рундека, има гомилу карираних одевних предмета, дружељубива, воли попит.

Студент умерени патриота, потенцијални фашиста, обожава Дучића и Његоша, воли попит.

Заборавио си старке. Обожавају да филозофирају и доказују како су посебни.
Исто важи и за студенте филозофије.

Психолози - просечно изгледају. Ништа што их издваја. Воле да постављају питања и анализирају..и смарају...
Студенти богословије - оличење онога што један поп не треба да буде. Не воле попове.
Историчари - опседнути теоријама завере. Говорници. Свуда покушавају да наметну своје мишљење. Не, није тако било, овако је било! Различито се облаче, различиту музику слушају и тако то...воле да попију, не пропуштају Дневник. Омиљена тема за разговор - политика.
Уметници - "несхваћени", "другачији", "свет их не разуме"... облаче се другачије, крећу се другачије, све другачије...другачије, другачије, другачије...
Медицинари - фенси ликови и ликуше. Уживају у сваком тренутку свог живота. И да, "прележали" су многе болести. Обично имају симптоме болештије коју уче и причају како ће ускоро бити мртви...