Bog je neprirodan, kao homoseksualnost

  1. сјајну тему.

    Tačno, tema je sjajna. Natera na razmišljanje i otvori.
    Ali kada je začetnik teme arogantni, nadobudni bezobraznik, koji ljude naziva idiotima jer mu se ne sviđaju tuđa mišljenja, tema postaje go kurac.
    Poenta teme je, mesto razmene stavova, frustracija i izdrkavanje.
    Prijavio sam Valsinarba90 na temi autori koji vređanja. Ne znam da li si video?
    Pošto ne vidim da je banovan.

  2. Poslednja aktivnost pre 3 minuta

    Џими

    Valsinarb90

    Ja da sam Džimi, a nisam, pobrisao bih svaki post koji nije usko vezan sa temom. A onda bih obrisao i ovaj post. Tema bi imala oko 5 strana.

    pre minut

    Не кажем ја ништа , да не дође до забуне , само цитирам.

  3. Сви знамо да је Власуљар Џимијев дупли, видите како је сада Власуљар одцутан, а Џими се појавио ко гром из ведра неба, и разлика у њиховом појављивању је увек од 6-7 минута, Џими остави простора, и ондак се улогује

    Лоло, овај ме прати кад се логујем. Брате, баш немаш свој живот, хм?

    Ja Džimi najpametniji, a ostali nek' se poređaju.

    Meni si ti najiritantniji virtuelni lik na sajtu.

    Интересантно, ја не знам ни ко си ти, нити се сећам да смо икад комуницирали (можда нешто кроз маглу), па ми је крајње нејасно како си у својој глави успео да генеришеш овакву бесмислицу:

    Iz svakog tvog posta možemo da pročitamo kako ti misliš da svi ostali, ne da ništa ne znaju, nego je začuđujuće kako uopšte i smeju da razmisle o odgovaranju na temu.

    Ja Džimi najpametniji, a ostali nek' se poređaju.

  4. Шанзи, неће чоек да банује сам себе.

  5. Ево банован децхко. Добра импровизација.

  6. Џими

    Сви знамо да је Власуљар Џимијев дупли, видите како је сада Власуљар одцутан, а Џими се појавио ко гром из ведра неба, и разлика у њиховом појављивању је увек од 6-7 минута, Џими остави простора, и ондак се улогује

    Лоло, овај ме прати кад се логујем. Брате, баш немаш свој живот, хм?

    Ja Džimi najpametniji, a ostali nek' se poređaju.

    Meni si ti najiritantniji virtuelni lik na sajtu.

    Интересантно, ја не знам ни ко си ти, нити се сећам да смо икад комуницирали (можда нешто кроз маглу), па ми је крајње нејасно како си у својој глави успео да генеришеш овакву бесмислицу:

    Iz svakog tvog posta možemo da pročitamo kako ti misliš da svi ostali, ne da ništa ne znaju, nego je začuđujuće kako uopšte i smeju da razmisle o odgovaranju na temu.

    Ja Džimi najpametniji, a ostali nek' se poređaju.

    malopre

    Poslednja aktivnost pre minut
    Valsinarb90

    Само да додам смисао Бебоповим ријечима.

  7. Интересантно, ја не знам ни ко си ти,

    Interesantno, tebe svi znaju ti nikog ne poznaješ
    http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2010/2/29/96166/svaba-2.jpg

  8. Velsinarb90 je banovan na nedelju dana. Svi ostali koji nastave da spemuju i da bezrazložno kleveću će biti banovani na po 3 dana. Vređanje će takođe biti sankcionisano.

    Ako se već upuštate u raspravu sa njim, onda pokušajte da ne koristite reči koje će on kasnije upotrebiti i tako vas žestoko uvrediti i isprovocirati.

    Svakim svojim komentarom vi njega održavate u životu. Da to ne radite, on bi bio beznačajan.

    Toliko.

  9. Kako li je ovako lepa trol tema došla do toga da se raspravljate o dzimijevom logovanju,čiji je bane dupli,bermudskim trouglovima i bosanskim piramidama.
    Dajte ga malo po raspravi ja sam mislio da će biti daleko više kvalitetnih postova na ovoj temi.

  10. Зато што ти смета оно што напишем

    Али то није тачно. Ти си један од ретких људи на овом сајту који ме натера да отворим тему кад видим ко је последњи постовао. Уз Валдемара, Че-Ву-а, Суровог, ево сад и Влабисралва, и још неких четворо људи можда.

    Осим кад је у итању тема о председнику, ту си јебено сморио за медаљу.

    И ја и Јеахбач дођосмо до овог закључка још прије неколико дана ал' ништа нисмо помињали , мош да буде ризично.

    Количина ЛОЛ-а коју овај пост изазива је фасцинантна. :)

  11. Количина ЛОЛ-а коју овај пост изазива је фасцинантна. :)

    Јесте , знам да фасцинира , него рекох само некако да ти се обратим , или да неки мој пост тебе наведе на писање. Чисто да би ме запазио , да не останем неупамћен ко Црно.

  12. Лол, па што ти је иритантан?

  13. Vlasuljar ko periodična funkcija, sedam dana na sajtu, sedam van. A na profilu 666 mjesto i 6 definicija. :D

  14. valsinar, zajebo si jovičića sa uvodnim postom...

    sad sam baš gledala jedan zanimljiv filmić o gejevima, zove se "weekend". simpa, ali malo spor... ima golotinje doduše, što kompenzuje bilo koji drugi nedostatak :)

  15. Лемаја је гледала филм са нагим гејевима.......
    http://www.myfacewhen.net/uploads/3749-i-see-what-you-did-there-no-text.png

  16. Gledo sam i ja filmove s nagim lezbejkama, pa šta.

  17. Нема ме сат времена и шта се све издешавало, пих. :)

    Ајд' нека неко побрише последње две стране пошто је тема тотално скренула са пута. Ако ћемо да дискутујемо, хајде, али ово смара. Имате забаву и игре па се тамо бавите детективским пословима, овде томе није место.

  18. e grujane, si gledo room in rome? meni došlo da pređem u lezbejke kolko su mi one dve bile slatke! :P

    reme, ovo neka ozbiljna tema? nije trol? ja nisam čitala prvi post, predugačko mi bilo, al sam skontala da ima neke veze sa homićima i džimijevim duplim, ne?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.