Prijava

Osnovna misija svakog živog organizma na svijetu je da se razmnožava, a kako bi se homoseksualci razmnožavali?

Kurcem u guzicu , vanmaterično.

Aha već smo počeli sa konstruktivnim prijedlozima. Tema je odmah krenula u pravom smjeru. Moj pik dioba.

Prirodno je da neko bude šizofrenik, jbg desi se. Ali da li je normalno takvo stanje, da li je ispravno ostaviti čovjeka u takvom stanju? Homoseksualnost je nešto tako slično, jebena greška prirode i to jebena u dupe. Osnovna misija svakog živog organizma na svijetu je da se razmnožava, a kako bi se homoseksualci razmnožavali?

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/10300871.jpg

- uvijek sam znao da kloniranje forsira gej lobi

Sad da li kloniranje forsira gej lobi ili gej lobi kloniranje?

Vegetativno, zato što je prirodno. Otkineš kurac jednom pederu i zabodeš u zemlju. Za par dana nikne novi peder.

Ostavićemo Vlasini da napišem temu na temu.

Valana.. vlasinarsbe... kako god, šta sereš vazda matereti?

I pedofili se rode takvi, što implicira da je pedofilija prirodna.

Ne valja ti logika, vlastintare.

A Vlasuljar, iako znam da si u 99%, ako ne i 100% trol, čisto da ti odgovorim na ono da je sve prirodno: pa onda je prirodno i biti serijski ubica. Aj da ih bre pustimo da se identifikuju, da pronađu sebe. Pa i oni su ljudi, majku mu! PRAWDA ZA SERISKE UBEETZE!

Геј популација је прихваћена у Америци јер имају такав језик да кад певају
"Да л си икада мене вољела", не проваљује се да ли се певач обраћа жени или мушкарцу. Зато Елтон Џон никад није могао надјачати утицај Јужног вепра и Кнеза на Балкану.
http://www.youtube.com/watch?v=B3NxINU1aTA

Ubistvo, krađa, plastika jesu prirodne stvari. SVE je prirodno.

Шта год да је циљ, трол или не, сви Бранислављеви текстови и теорије имају пар основних мана : непознавање или површно познавање учења, или да кажемо, философије, коју критикује, интерпретирање једног учења у светлу другог, и ово је највећа "мана". Повезивање пантеизма, Дарвинове теорије и теологије, лоло.
Ал ајде ......... текстић је мали и глуп, па није било заморно.

Ček ako je bog nepririrodan,kao homoseksualnost da li je onda bog bolest kao i homoseksualnost

Zanima mene kako je to masakr neprirodan a kad ubije asteroid to je prirodno?

Otkineš kurac jednom pederu i zabodeš u zemlju. Za par dana nikne novi peder.

Nije mi jasno što prave paradu u bg-u kad je ovde u vojvodini mnogo plodnije zemljište.Jel bi se javljali muželožnici kad bi napravio reklamu "Zalivam vašu buduću bebu na veoma plodnom zemljištu".Šta mislite jel vole klasičnu muziku ko biljke il da im puštam Elton Dzona.

kizo
Zanima mene kako je to masakr neprirodan a kad ubije asteroid to je prirodno?

И мене ово занима. стварно