Кад сам био мали мислио сам ...

  1. Ja mislio da se moji ne seksaju...dok jednom nisam uletio u sobu. Ja tamo, kad ono me]utim.

  2. И мени се то дешавало, стално. Све док нисам престао да пијем.

  3. Јебале их совуљаге

    Срна је умешала прсте у ово !

  4. Mislio sam da su moji lopovi koji su me ukrali iz porodilišta i mislio sam dok bi ja ležao da su oni smišljali plan kako da me prodaju.

  5. Mislio sam, ako odeeeeš da će manje biti boooliiii, al' uzalud, što si daljeeee tebe srce više voliiiiiiiiiii

  6. Тако сам и ја мислио, ал престало је кад сам престао да пијем. ОПЕТ!

  7. Mislila sam da ti u stomaku poraste lubenica ako progutaš košpicu.
    A, naravno ako progutaš žvaku - zalepe ti se creva.
    A kad sam kod creva, mislila sam da mogu da iscure ako čačkaš pupak.
    A znate ono kad isturite donju vilicu - kao mala sam mislila da je onaj prostor između gornje i donje vilice oooogroman, a posle sam ukapirala da su milimetri u pitanju.
    Kada sam tek pošla u prvi razred mislila sam da se u školu ne ide kada pada kiša. Ta školska godina je počela u ponedeljak,a već u sredu sam mislila da sam treći razred.

  8. e, sad, to oko lubenice sam ja dva puta video svojim očima, ali taman sazri bostan i pojedu mi ga lekari u porodilištu...

  9. Ta školska godina je počela u ponedeljak,a već u sredu sam mislila da sam treći razred.

    Tako i Toma Nikolić išao na fakultet, al' za stvarno....

  10. Мислио сам да ће Натали Имбруглиа бити моја жена када порастем.
    http://www.youtube.com/watch?v=VV1XWJN3nJo&ob=av2e <3

    Мислио сам да хемијски елемент, жива, ако се којим случајем проспе из топломјера јури по кући да те убије.

  11. ja sam mislila da ako mi šampon s glave curi po leđima, da će mi tamo narasti dlake!!

  12. ja sam mislila da ako mi šampon s glave curi po leđima, da će mi tamo narasti dlake!!

    Sad su mi neke stvari jasnije :)

  13. Mislio sam da ću biti predsjednik kad porastem. ne zezam se

  14. Mislila sam, a ne samo ja, nego ceo moj razred, da svaka rečenica na engleskom mora da počne sa "Well". Bila sam treći osnovne i tako je govorila naša profesorka.

  15. Ja sam mislio da je čučavac neko čudovište koje živi u dubokoj travi.

  16. ja sam mislila da ako mi šampon s glave curi po leđima, da će mi tamo narasti dlake!!

    Ја сам то мислио све док нисам прочит'о твој пост. :Д

  17. Саншајн је у једном свом посту на овој теми описао како је замишљао дрекавца. Ја сам мислио да је дрекавац нека чупава животиња која хода на двије ноге и има велику главу.

    Ja sam mislio da je čučavac neko čudovište koje živi u dubokoj travi.

    И ја сам то мислио док нисам први пут ушао у школски тоалет :)

  18. Da ako mi uholaža uđe u uvo da će provrtiti kroz mozak.
    Da su Lepa Brena i Dragana Mirković najlepše žene na svetu.
    Da su konobari najbogatiji ljudi, jer imaju orgomne novčanike pune para.

  19. ... da je SMUĐ (vrsta ribe) nekakvo 'morsko' čudovište iz rodne mi Morave.

  20. Ја сам исто мислио и за сома, јер има бркове.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.