Prijava

Vesnam... mislim stvarno... bijeli ili plavi šal, koji bolje ide uz kafene oči?

Uz kafene oči se najbolje slaže onaj cigaret model. Razmisli šta ti treba, ako ne kažeš, poslaću ti nešto po sopstvenom ukusu, pa ti to tek neće trebati. :) Čujemo se, idem i ja da ležim.

Odoše Fu fajtersi na neodređeno:

Hey everyone...

Dave here. Just wanted to write and thank you all again from the bottom of my heart for another incredible year. (Our 18th, to be exact!) We truly never could have done any of this without you...

Never in my wildest dreams did I think Foo Fighters would make it this far. I never thought we COULD make it this far, to be honest. There were times when I didn't think the band would survive. There were times when I wanted to give up. But... I can't give up this band. And I never will. Because it's not just a band to me. It's my life. It's my family. It's my world.

Yes... I was serious. I'm not sure when the Foo Fighters are going to play again. It feels strange to say that, but it's a good thing for all of us to go away for a while. It's one of the reasons we're still here. Make sense? I never want to NOT be in this band. So, sometimes it's good to just... put it back in the garage for a while...

But, no gold watches or vacations just yet... I'll be focusing all of my energy on finishing up my Sound City documentary film and album for worldwide release in the very near future. A year in the making, it could be the biggest, most important project I've ever worked on. Get ready... it's coming.

Me, Taylor, Nate, Pat, Chris, and Rami... I'm sure we'll all see you out there... somewhere...

Thank you, thank you, thank you...

Dave

.

Prije neki dan.

Кнез избацио нов албум са обрадама балканских хитова, што сербских, македонских, што севдалинки, циганских и тако тога.

Зорица Брунслинг променила нијансу боје за косу!

E da, kasnim malo, al' ako nekoga zanima - Nik Kejv ove godine izbacuje novi album, pa je pustio jednu pesmu u promet. Iznenađujuće dobra pesma, ko ga voli, obavezno nek posluša:
http://www.youtube.com/watch?v=2kBl86cIV3g

ово је најбоља рок/метал песма 2012., по мишљењу еминентног одбора за доделу греми нагрда. хах, смешни су ови амери јебоих пас и те њихове греми/оскар шит награде око којих се сви цимају
http://youtu.be/FmkHqUwa4zg

"13", novi album Black Sabbath-a izlazi u jun ove godine. Jedva čekam, vazda su mi miliji bili Sabati sa Ozijem nego sa Diom.

Izašao "The Best of" Jellene ♥ ♥ ♥

Nema više Wolfmothera, novi album će njihov pjevač da izbači pod svojim imenom, Andrew Stockdale.

Nema više Wolfmothera, novi album će njihov pjevač da izbači pod svojim imenom, Andrew Stockdale.

Pa to su sjajne vesti, u to ime odoh da ga izbacam u kupatilu! Dvaput!

Muzička scena u Srbiji - fun facts:

1. Dragan Kojić Keba je hteo da umetničko ime njegovoj ćerki Taši bude - Kebina.
2. Ceca je na '95 kad je zajedno sa Jelenom Karleušom pevala prateće vokale Dajani u pesmi "Pogrešan čovek", rekla za Jelenu da "lepo peva, ali da je ružna".
3. Prvi album Vendi iz 1993. je zapravo otpevala izvesna pevačica Jadranka Dabić, zato i zvuči prihvatljivo za uvo.
4. Marija Mihajlović je otpevala preko 200 pesama za Funky G, Duck i pokojnu Kseniju Pajčin, a pritom sama nema svoj album.
5. Pesmu Dr Iggy-ja "Oči boje duge" peva Ivana Peters, tadašnja članica grupe Tap 011.
6. Dragana Mirković je na albumu Nina Rešića iz 1993. otpevala prateće za gotovo sve pesme, uključujući "Usne vrele kao žar" i "Laži, laži", a u "Smej se" čak ima i svoju solo deonicu.
7. Čuvena Cecina "Kukavica" je prvo nuđena Vesni Zmijanac, ali je ona odbila. Isti je slučaj i sa pesmom "Idi dok si mlad".
8. Jami navodno tvrdi da je ona prva snimila Cecinu pesmu "Fatalna ljubav" i da čak poseduje snimak sa tim snimljenim materijalom.
9. Sneki je osigurala svoje noge.
10. Maja Nikolić je na početku karijere bila mnogo poštovanija nego sad, osvajala je brojna prva mesta na festivalima i imala mnogo bolje pesme.
11. Prva postava Tap 011 se raspala nakon samo 3 godine, nakon toga su došle 2 nove pevačice, između ostalih i Ana Štajdohar.
12. Mile Kitić je prvo izdanje Grand Produkcije ikad.

KAMING SUN