Prijava

Ја бих довезо чоека кући те послужио кахвом и питам га да ли је била преслатка;
-ако каже да јесте, само се насмејем, замолим га да пође са мном у десну собу, где га лупим штанглом у леђа, умотам у ћебе, обтотам селотејпом, па још једно ћебе па још један слој селотејпа па слој најлона па још један слој селотејпа и тако 5 пута. И одма добијем кревет.
-ако каже да није, само се насмејем, замолим човека да пође са мном у подрум, ударим га чекићем у вугла, затворим у замрзивач, оставим пар сати тако, а онда замолим комшију да бацимо замрзивач у реку инкогнито, јер се покварио.

Zatvorio bi ga u sobu sa Jovom Radovanovićem da mu priča viceve.
Udavio bi se svako sopstvenim izmetom posle 3h maksimum!

Bas sam danas odgledao ovaj film. Nije lik psihopata, ali mu je pun kurac sto se svet ne vodi nekim "pravim" vrednostima. Uglavnom se slazem sa njim.
http://www.imdb.com/title/tt1912398/

jako je bitno za masovna ubistva da nemate sablon...ako imate sablon Horejsio ce vas capi koliko juce...

e sad, covek je cudan, cas posla upadne u kolotecinu, pa cak i kad obavlja tako interesantan posao kao sto je mrcvarenje kretena i sakacenje debila...

ja bik menjao dane, oruzje, veme napada, pol, starost i seksualnu orjentaciju...ako moze i boju koze, ako ne moze nema veze, dobri su i cigani...

ovo će još malo postati tema sa najboljim humorom na sajtu :)

A pošto me oduvek bio blam da prdim pred drugima, voleo bih onda da mučim nekog tako što bi bio vezan i fiksiran na podu, a ja da se naguzim nacentriram ashol na nos i iz sve snage da mu se ispuvam direktno u nos. Povratio bi istog momenta

Nmazao bih nekome rektum medom i pustio ose.
Premazao bih mu facu solju i pustio koze sa 'rapavim jezicima(pritom bih našao način da mu držim oči otvorene)
Zakopo bi ga na plaži i pustio da se udavi kad nadođe plima.
Turio bih mu neku omanju otrovnu zmiju ili drugu besnu živuljku u usta i začepio ih trakom(ili, da imam umeća, zašio.)

e jos nesto...

ne smete sebi da dozvolite da vas obuzme strast samog dela, da vam se to svidja, da vas ispunjava, cini srecnim i euforicnim...ne, cist posao brez emocija..

ako upadnete u emocije vrlo brzo cete se zasititi i onda ce vam trebati nesto novo i novo i vise i vise i vise..

i onda SCI kuc, kuc na vrata...

znaci, mislite unapred..

ne smeta ni da vas uhvate, ali posle dvocifrenoig broja...

onda lepo prodate prava nekom MGM-u ili Dizniju jos bolje, uzmete 2, 3 milje dolara i zivite srecno do kraja zivota u nekom zatvoru...i udate se tamo...

Ja inače skupljam maslaće, ono belo što se nakuplja ispod glavića i one grudvice smrdljive ako neko zna na šta mislim, kad ti odjednom izađe iz grla neka grudvica koja jebeno užasno smrdi, čak gore i od maslaća...a nemam pojma zašto se stvaraju te grudvice...uglavnom to već 2 i po godine sve skupljam u jednu teglicu....e pa tero bi nekog da jede to i naravno reko bih mu šta jede

Poslije toga kupio bih šah, svakoj od figura dodijelio bih ime neke osobe u stvarnom životu.
Sjeo bih i svaki dan po jedan potez odigrao, kada bih pojeo neku od figura ime za tu figuru bi likvidirao.

Ako ikada budem pisao roman ili režirao film, ukrašću ti ovu ideju.

Заиста неам идеја, довољно ми је дослушам неки од хитова Канибал Корпса, и пратим њихова упуцтва.

pa već ima taj film, ne mogu samo da se setim kako se zove, uglavnom znam da je glavni lik taj što ubija neki crnac...tako da ne bi ti bio baš originalan film onda!

pisao roman

Будући да већ имам скоро 300 страна написаних управо на ову тему, нећу делити своје идеје, али у принципу ово што је Јавио рекао вам је туториал. И циљ, увек мора да постоји циљ, виши ниво целе приче који је само вама јасан, али и визија резултата који ће бити јасна свима. Тј. ако одлучите да будете про :P

Moj metod ubijanja žrtve bio bi vezivanje žrtvinih ruku i zapušavanje nosa i usta, ali uz prethodno predočavanje žrtvi da iz zida viri zarđao ekser kojim može, ako baš ima snage, da probije svoj dušnik i otvori rupu za disanje. Zamišljam nesrećnu žrtvu kako sama nabija grkljan na zarđali ekser koji viri iz zida, i nešto prijatno počinje da me golica po osetljivim erogenim zonama...

Ja budim psihopatu u sebi budilnikom, svako jutro... :-)

Опа, Форестере, јави кад се објави, имам осећај да би било занимљиво. Него, ако се увек мења модус операнди, онда немаш потпис, ко ће да закључи да си исти серијски убица? Замисли, искасапиш некога и нахраниш етиопијске сирочиће њим, а другог скинеш са два километра. Како појаснит свету да си то ти урадио? И мораш имати тај виши циљ, па онда није фора ако убијаш рендом, чисто јер ти се може.

Ili, žrtvi vezanih ruku sprovedeš kateter koji se otvara tek kada se bešika napuni do određenog nivoa. Žrtva je gola, samo u gumenim čizmama, a ćelija je potpuno metalna, kroz zidove, pod i plafon puštena je struja. Žrtva može da pije iz jedne posude, na slamčicu, ali kad joj se bešika napuni do određenog nivoa: baaaam, elektrošok. A ne sme da padne na zemlju. Pa nek bira oćel dumre od žeđi ili struje. A ne mora da bude struja puštena sve vreme, čisto radi neizvesnosti, hehe.

C60, a sta mislis, kad te uhvate nece da ti poveruju da si ti?

pa nakacice ti jos dvajes....