Prijava

И то није питање појединца , него цјелине.
Размишљам нешто јебено , сви сједимо за компом , дркамо на исти хумор , критикујемо већином исте ствари , кењамо по форуму.. Капирам , све више на курац почињу да нам се пењу ови хипици са димијама и плавим ленонкама , сморише нас ови позери у старкама што "слушају" Металику а знају само Нотин елс медрс , кад сам већ код металика и они почеше да нам се шетају по ђоковићу , а тек Ђоковићи ? При томе не мислим на Ђовака него на његове фанове , јебаше нам мајку убијањем у појам и трансферисањем. Јебени Ђоваковаи фенови. Е то , Пантела ? Кад је нас педесетак просипало форе по вуки било нам је кул , а кад је постао популаран и те форе су нам се смучиле , ево видим исти случај са Пујом Шотком. Админ сам на његовој групи на Фејзу , чим смо пребацили хиљадарку људи већ су неки почели да кењају како више нисмо кул. О Гранду да не почињем , имамо велику већину људи у Србији који слушају те говнаре а на нашем сајту само Пекија. Нисмо нешто мејн стрим , нисмо ни хипстери , далеко од тога да смо обични. Који смо ми курац ?

edit

Evo šta smo za sada

-licimuri
-demoni
-kurci
-svirači gore navedenom
-posterdzije
-teški neurotičari
-tračare
-megalomani
-nolajferi
-sekta
-sekta dokonih
-vjerovatelji u horoskop
-ljudi
-ljudi različitih boja , veličina i vrsta
- kurac kroz 100.000
-део једног великог курца званог Вукајлија
-Svako od nas je po jedna definicija na Vukajliji Velikog moderatora koji se nalazi negde gore...
-omašivači tema na pismenom iz srpskog
-Чудовишта из Лох Неса !
- Nova vrsta ljudi.
-Ми смо гомна која се нагомилавају у Кајзеновој гузици. Једног дана када свевишњем Кајзену закржља мозак од претераног конзумирања допа и сканка, он ће заборавити шифру Вукајлије и сва гомна има да оду у курац. Сем Костића. То гомно ће живети заувек.
-Kompir
-gomna
-omnipotentoautistični sajberkromanjonci
-uzgajivači rasade
-Млохав.
-Šuplje govno
-чоеци домаћини
-хипстери буљаши
-mi smo gomila govana koja su iz razlicitih kanalizacionih cijevi dospjela u istu rupu
-Trovani šarani
-Ми смо бре дркљави павијани жохарског менталитета с бонсеком између штрокљавих шницластих ногу бре!!!1!
-Klipovi kuruza
-Čopor svinja
-Скуп кока коли у једном замрзивачу.
-копролити
-Нелорди
-Mi smo utikači nabijeni u produžni kabl kroz čije žice struji naizmenična glupost
-..nevini
-SVI SMO MI SLAVKO!!
- svi smo od iste mame
-svi smo od iste salame
-SVI SMO PODRIGUŠE
-zidari
-Antigvobarbuđani.
-пекарке беез зуба
-burad
-plovci u buretu
-неки велики др мр
-ima i master pokoji
-I popnem se na tavan
-Спемери који имају јаку потребу да испадну духовити.
-a na tavanu - muk
-Mi smo bušni kurčevi
-avangarda
-fovisti
-bakunjinisti
-budisti doba pre Bude
-hrišćani pre Hrista
-kubisti
-konceptualni umetnici pre Vorhola
-mi smo Big Beng kulture - posle nas se samo šire koncentrični krugovi reakcije na naše dejstvo
-mi smo kulturološki dadaisti i društveni nihilisti
-mi smo go kurac jer nam odgovara da smo go kurac dok se svi kurčevi ne ogole pa se mi obučemo - mi smo KVLT jer nismo KVLT
-Mi smo Alfa i Omega, naročito kad obrnemo pun krug
-MI ne postojimo...
-mi postojimo kao jedinke, ali MI ne postojimo...
-mi nismo u braku
-mi nismo u krvnom srodstvu
-mi nismo prijatelji
-mi nismo zajednica
-mi nismo nista
-Mi smo Slavk0
-MI SMO MOGSHA!
-Mi smo samo prijatelji.
-Ми нисмо јебачи
-Ја
-Mi smo govna
-ми смо један оооогроооман курац! лепи огроман куурац!
-МИ СМО ГЉУПЉШЉИ НАЛОЗИ
-Ми смо нека плавичаста магма...
-Mi smo drvosječe, potaman nam sve!

Шерлоче, брате, ми се овде само зезамо, не дефинише нас то ни у ком погледу. :)

Ми смо колективно свирачи курцу.

Нећу бре то. Чекам Јовичића да појасни неким километарским постом.

Ми смо колективно свирачи курцу.

http://oi47.tinypic.com/2wejjtc.jpg
Taj rad :)

О Гранду да не почињем , имамо велику већину људи у Србији који слушају те говнаре а на нашем сајту само Пекија.

Ja ne slušam Grand. :O To ne može da se poredi sa ZaM-om. Zam forever in <3

Хаха добра тема :)

Па пази брате, углавном смо ми зачетници тог хумора који данас долази до изражаја. Реално. Пантела је био занимљив док смо правили форе овде, на Вуки. Пујо такође. Форе су правили људи који имају смисла за хумор, оних 100000 сватких мавих нафураних и остала жгадија којој се диже курац на вицеве Ивана Ивановића, који су лајковали пантелину страницу на фејсу, сигурно не могу да одвале фору коју одвали нпр. Сељак весељак или неко други јебем ли га. Него да не тупим курац, охлади ми се вечера, моје мишљење је да је фејс друштвена мрежа која затупљује људе, и он је разлог тог нашег хејта према " хумору " који се просипа по њему.

Jedan album izdala za njih :P (koji mi se pritom ne svidža)

Ми смо секта.

млатони ај блејимо некад, да организујемо багру

ми верујемо у хороцкоп

Makaron prestan' da reklamiraš svoj poster. :D

otiš'o si - sarmu prob'o nisi
kuče laje, ja sve mislim - ti si?

Пујо такође. Форе су правили људи који имају смисла за хумор, оних 100000 сватких мавих нафураних и остала жгадија којој се диже курац на вицеве Ивана Ивановића, који су лајковали пантелину страницу на фејсу, сигурно не могу да одвале фору коју одвали нпр. Сељак весељак или неко други јебем ли га. Него да не тупим курац, охлади ми се вечера, моје мишљење је да је фејс друштвена мрежа која затупљује људе, и он је разлог тог нашег хејта према " хумору " који се просипа по њему.

Što nas na neki način svrstava u fejzomrsce ali ipak ko kreteni dežuramo po fejsu , barem onih nas 150 iz Smaretove grupe "vukajlija".
I dalje čekam Jovičića da pojasni.

Pantela je teško sranje, to čak nije ni fora, to je samo ponavljanje jednih te istih retardiranih reči što je sve samo ne duhovito. Jedino što je bilo duhovito je ono sa Pantelinim slikama na temi uz neke priče, ono je bilo urnebesno, a za to Pantelini fanovi uopšte ne znaju.

Ne spermujte bagro vukajlijaška , ajde da pronađemo odgovor na univerzalno pitanje "ko smo mi!?" a da to nije , svirači kurca.

lololo

Mi smo ljudi, a ako nismo onda da idemo.

Фејзбукманијак
млатони ај блејимо некад, да организујемо багру

Е оћу, ал не могу пре дваестог ништа, мора сучит зиспите.