Prijava

Možda dodžem ako ne uspem da se napijem do 18h.

ej, ma kakvi, ne mogu da dođem bre, daleko mi je. skidaj me sa spiska :)

StefanKostić Ukoliko se ništa ne promeni, nalazak je u 18h, pored zgrade NewNork (velika raskrsnica u samom centru grada, pravo od katedrale)

А, јел може директива да се дође, као и лане? Узгред, у "Обломову" није било лоше.

Bruce
Ne smem ništa da obećam, ali ako bude u ranijim satima i ako me žena pusti možda i ja navratim...

Ти дођи, ноћи ћеш код мене. Што се тиче госпоје, почни да понашаш одма.
П.С.
Реци да си самном, пусти ћете, сто посто.

Притефтери и мене.

Dakbe, baš tada imam 10to godišnjicu velike mature.

bobi brate, dogovoreno - kaže gospođa da ako ti garantuješ za mene onda nema frke :)

Ja ako se prijavim za još neko okupljanje, sigurno tada idem na neku svadbu. Tako da ću možda da probam iz prikrajka da dodžem ali da vam nisam rekla.

Bobi, naravno. Čim se dogovorim za lokaciju, javljam ovde i ostavljam adresu.
Tu je ova druga kafana, blizu Norka. Ako to nekim slučajem ne uspe (a ne bi trebalo), u Oblomovu ćemo lako srediti.

Која близу Норка?
Јел Црни бик? На Тргу младенаца се по биртијама лигаши скупљају.
Или мислиш на "Греду" у Јеврејској?
Тамо ће бити рутаво због клијентеле која посећује кафану. Обломов би био пун погодак, неко моје мишљење.

A koliko je NS udaljen od KV/KG-a kilometarski? I kako je najjeftinije da se dodje? I je l' ce biti droge? I gde da nocim? Ima l' jos nekog bez prenocista, pa da zabodemo u neki park?

Videću da se iskombinujem. Ali slaba vajda.

Jel primate i mene?

На Тргу младенаца се по биртијама лигаши скупљају.

oftopik ali moram: Jebote, kao hitlerjugend se okupljaju po pivnicama :)

Ima l' jos nekog bez prenocista, pa da zabodemo u neki park?

Ako budem dolazio, a znacu do ponedeljka ako skupim kintu, javicu ti, pa da zajedno klosarimo :D

Можда доџем, то ми је близу лол.

Ukoliko se ništa ne promeni, nalazak je u 18h, pored zgrade NewNork (velika raskrsnica u samom centru grada, pravo od katedrale)

Znaci tu cemo da te nađemo, držte ga momci

Оћемо неко јање окретати?

Стићко наручио ћевапе...
За сваког ће бити по гриз.

ima dobra kafana Kod Ljubice i Marka, ulica Arhimandrita Jovana Rajića, blizu kluba Studio. Vinjak 60 dinara, rum 50, rakije raznorazne od 60 do 80. I vino je jeftino,kao u dragstoru.