Prijava

malo reklame, al dobra je stvar za 500 dinara mo'š da se olešiš da te iznose napolje

Мој цимер посећује ту кафану, а ја ниједном да одем. Све истина што каже човек, одприлике преуређена соба претворена у кафану. Цене као испред радње да пијеш.

Ako budem dolazio, a znacu do
ponedeljka ako skupim kintu,
javicu ti, pa da zajedno
klosarimo :D

Ae. Mada mi neka autorka vise odgovara. Olololo. Samo da nas ne navataju komunalni kerovi, pa da placamo nesto, satro. :D

Inace od jednog incidenta ne pijem zestinu, pogotovu rakiju. Pivo i vino su ok. A dzok da se pali se podrazumeva.

Ima kod mene u stanu mjesta, samo ne znam koliko tačno, dok ne dođem i ne vidim...

Radoš:)

Bojan:)

@Remac, je l' to meni nudis? Il'?

Navratila bih i ja, ako me primate. :)

Ма примиће те сигурно...

Ima li neka garaža blizu tog NjuNorka? Kako inače ide za parking u NS?

Ево, пријављујем се и ја, да видим шта ви залуђеници радите приликом окупљања... Кафаница и тамбуре би биле обавезне, ипак је новосацки... :-)

Ima li neka garaža blizu tog NjuNorka? Kako inače ide za parking u NS?

Може се наћи без проблема, ако не'ш да плаћаш, паркирај се негде по оним уличицама око Матице и тај радуљица...

natnat, imaš javni parking čim prođeš poštu (koja je pored njunorka) ili prekoputa iza male crkve (prođeš Srpsko narodno pozorište) zatvoreni parking, a možeš stati i u samoj ulici pored njunorka - vikendom je besplatno parkiranje u NS (bar je bilo poslednji put kad sam ja bio)
ako dođeš u NS parkiraj bilo gde van crvene zone pa dođi do njunorka - odatle će već neki lokalni vukajlijaš da ti pomogne da se premestiš...

Hvala Bruce, sad već imam sliku. 99,99% se vidimo!

Too old for this shit.
Zezam se, imam ispit. Možda i najbitniji u sezoni, takoreći. A i nešto me mrzi da idem na velika okupljanja, više volim da posedim sa par ljudi. Mada koliko vidim biće ovde par meni kul autora.

jebiga Reme, meni poslednji ispit (i najteži) završne godine dvadesetog juna, ja i ne mogu da dođem na mala okupljanja, i ovo mi je komplikovano - da nije Bobi garantovao da će da pazi da ne napravim sranje, ne bi me žena ni sad pustila...

Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo :)

Razmišljam. Imam taj dan isto završetak nekih obaveza, neuračunljivost izvesna da spičim bilo gde. Ali, još uvek možda samo. :)

Натнат вози? Долазимо :)