Prijava

2sevast: jest FIST. bilo bi zgodno da ima FIST tag, tako da bih zamolila nekog od modova da taguje definiciju...
unapred zahvalna

Vidim ovde puca opasno lobiranje, pa reko samo da skrenem paznju onima kojima nisam a trebalo bi: http://vukajlija.com/recnik/autori/12985/definicije?order=time
Pa se vidimo...

bok! znaci resio/la si da me upoznas, ionako stalno dolazim na taj FIST :) pogotovu poslednjeg dana :) samo sto jos niko od modova nije stavio fist tag...i voleo bih da stavite fist na moju definiciju egoista na koju je bok! vec dala komentar.Hvala
Edit. evo jos fista moje definicije dramsko ubistvo i smedje boje.Izvinavam se zato sto ne postujem definicije kao linkove jer mi je crklo desno dugme na mishu

2sevast:
stavio sam na 3, ali cetvrtu, egoista, ne mogu da nadjem. ima samo jedna, od crossman-a

http://vukajlija.com/egoisti/100548, bila je u pitanju mnozina , izvinjavam se :)

Drugovi Vukajlijaši,

Ostavila sam komentar ispod svih definicija koje će se takmičiti na FIST-Vukajlija lajvu. Ukoliko sam propustila da označim neku od prvih 30 po popularnosti, smatrajte to posledicom umora, i zamolila bih da to ovde napomenete, kako bi greška bila ispravljena.

Takmičenje se odigrava 14. novembra na FDU, Beograd, od 18-22:30h, a svi do sada prikupljeni glasovi će biti poništeni (na FISTu, ne na Vukajliji).

Veliko hvala svim autorima, a posebice onim najagilnijim!

Pisaću još jedared pred festival, kako bih sve podsetila da dođu...
Budite srdačno pozdravljeni!

bok!

Трипут УРА за БОК!

a koliko "fist" definicija će se takmičiti? samo 30?

Не 50 већ 30, пише лепо само пар постова изнад:

"Ukoliko sam propustila da označim neku od prvih 30 po popularnosti..."

Ja bih rekao da je bok! označila 55, ili 56 definicija sa komentarom " učestvuje na fistu ".

Могуће :)
Могуће да је мислила 50 а написала 30 :)
А спомињала је до сада бројку 30, мада је рекла да ће можда још неке да упадну...

E pa, nek' vam je sa srećom :-)

Mislim da je na prethodnoj strani napisala da učestvuje prvih 30 po popularnosti + još 20 po subjektivnoj oceni, njenoj valjda. U svakom slučaju, vidimo se 14.11. :D.

napravite i groblje preostalih fist definicija, da ne odu u zaborav... :P

hehe, sve 3 moje idu...