Prijava

da li će više postojati mogućnost pristupa groblju definicija?

I to.

Iskreno, očekivao sam više od ovoga.

Ovako je nekako suviše prazno i nezanimljivo.

Oh well...

je l' ja tripujem il' ono piše da mogu da menjam boju na četu?
pošto neće!!

Ja nisam znao ni da je ovo u planu, pa mi do jaja. Medaljica me podseća na igricu na soniju sa svinjama(Hogs of War) i kad napraviš heroja, dobije ovakvu medalju i bude trve!

Добро је ово, мада мислим да се могло боље одрадити, барем да додате неки пигмент. Такође мислим да би требало смањити услов за пехар и за круну.
Барем да буде
Значка 5
Орден 10
Пехар 20
Круна 30

Ok,
kriterijumi previsoki,
Tek će sad da bude graje za odabrane stvari.
Biće banovanja zbog jebavanja majki.

Meni ovo vrh, al mi kanda ne menja boju na četu. Mislem, na čet ionako i ne idem, nego da prijavim ako je neki bag.

Лепо Цовпа рече: после онолиоког распр(е)дања, ово ми делује као шачицом дато, некако сиротињски... Више (не и превише), на пример, категорија другог реда би донеле доста занимљивости. Не треба да имају икакве бенифиције, али чисто као симболично награђивање неког постигнућа које није везано за одабране, рецимо.

Искрено, ко ће, ко има 25 одабраних, да пише исто толико дефиниција дневно...?

Преслабо је ово у односу на очекивано...

Искрено, ко ће, ко има 25 одабраних, да пише исто толико дефиниција дневно...?

+1

Не треба да имају икакве бенифиције, али чисто као симболично награђивање неког постигнућа које није везано за одабране, рецимо.

Jeste, šta je sa ovima koji održavaju forum i čet? Ispada da nisu ništa radili sve ovo vreme. Da poguramo to, Ćosaviću! :)

Odlično je.
Mešin komentar je OK : turite da se klikom na priznanje otvori spisak odlikovanih.
Odo' da se pohvalim....
;)))))))

Лепо изгледа, само можда је ту могло још свашта нешто да се дода, пре свега мислим на ова мала признањца.
Свиђа ми се што нема неких великих привилегија за 25 и 50 одабраних, па људи ваљда неће да штанцују ко ненормални у нади да ће догурати до тога.
Било би супер кад би првој или другој категорији била омогућена листа пратилаца и гробље.

Da poguramo to, Ćosaviću! :)

Може да се погура још штошта... :-)
То за чет и форум мени није толико битно, али нолајферчински беџ за форумаше би био добар... :-)

Шта је с оним за читање и небановање...?

Mislim da bi ocjenjivanje trebalo vrijednovati.

Nekako mršavo i bledo, i slažem se da su kriterijumi visoki, posebno za krunu. A možda bi i priznanja trebala da budu raznobojna, lepše bi izgledalo, a lakše bi se uočavalo vizuelno pri listanju.

Мени се свиђа, иако сам вероватно очекивао већи распон достигнућа. Мада, контам да је боље прво овако.
Али опет, кога боле, имам значку
http://i50.photobucket.com/albums/f318/quinnzo/Tumblr/triumph.gif

Mislim da bi trebalo da se uvede mogucnost ovim koji imaju bilo kakvu znacku da mogu da menjaju nik i boju na cetu, valjda su sa tih pet i vise odabranih zasluzili bar toliko.