Prijava

E, nadam se da nema ovo već (tražila sam), al' htjela sam da priupitam odavno je l' iko od vas visio na IRC-u svojevremeno, tj. na Krstarici?
Koji su vam bili nikovi, na kojim kanalima ste visili, ulazite li više tamo, kakvi su vaši utisci i to? Jeste upoznali neke nove ljude tamo? :)

moj dajlap nikad nije uspo ni dotvori krstaricu:)

Pa bila je krstarica aktuelna do prije 3-4 godina, nisi valjda dotad imao dajlap, kuku ;D

Očekivala sam neke detaljnije doživljaje:D

Ја сам једно доконо вече узела и уништила се од зајебанције људи, пресело ми, можда зато сад толико мрзим троловање. И то пре једно 3-4 године, баш тако.
А никад ми није био мерак ићи тамо, шта знам, била сам мала кад је било популарно. :)

Ja i drugarica smo zajebavale pedofile i skupljale njihove slike.. Jedno godinu dana mi to nije dosadilo. :D

Beše tamo kad sam ja bila prvi srednje, pre 4 godine. Nik sam često menjala... Jedno vreme mi je bio PanterA xD ono, lol! Upoznah jednog dečka tamo s kojim sam se lično upoznala pre godinu dana. Fino iskustvo, al nisam bila nešto aktivna na četu. Jel to postoji još uvek?

Ja sam na IRC-u, server Quakenet. Dok sam igrao dotu semi-pro level. Sad blejim uz kurac po kanalima. Auth mi je Ralezz, a nik RaleQ.

E, tako sam i ja, oko prvog drugog srednje :)
Ja mislim da postoji, tj. prilično sam sigurna, al' bukvalno mi je mrsko da provjerim :D Ja sam upoznala jedno 50 ljudi, cijeli grad se skupljao tamo i onda pravili masovne okupe, eh.. Nešto poput ovih ovdje :D

ahahaahaha jbt, krstarica
nekad, prije nekih 10ak godina dok sam bila u srednjoj drugaricama i meni je bio fazon da poslie škole odemo u tad prvi i jedini internet kafe u gradu, naručimo produženi ekspreso sa šlagom, uplatimo sat vremena neta, koji je tad košto 1 marku i da se nakačimo na krstaricu i trolujemo matore perverznjake na četu
ahaahahahhaahahhahah
nik mi je bio hony ili tako nešto i uvijek sam pozdravljala sve sa olaaa ahhaahahhahahhah
i bio mi je fazon da na pitanje koje sam godište odgovorim pitanjem koje je on godište
a ako kaže da je prvi pito onda kažem da prvi i odgovori
hahahhahahahahahaha
jaoooo... kakvo sam djete bila, al trolovanje mi je čak i u tako mladim godinama išlo jako dobro haahhahahahah

Hahha, nisam bio godinama na Krstarici. Sad cu da ih zezam malo.

Eclipse, mislim da je to bila taktika 90% ženskinja tamo :D

POsecivao sam, naravno. Nik mi je bio 23(nisu godine). Samo sam bio realan xexe i ribe su mi se prve javljale uvek xe xe xe

Nama je fazon bio da stavimo ime i broj kuće, pa da ljudi pogađaju šta je ;D

naručimo produženi ekspreso sa šlagom,

lolololo

hahhahahaah sed
pa kafa nam bila gadna jer smo bile djeca pa smo naručivale sa šlagom da nam bude slatko a opet smo pile kafu kao velike
ahhaaahahhaaahaha

ja tu krstaricu nisam koristio... ali se sećam da sam kao mali koristio neki čet preko vapa. Mislim da sam 8. razred bio. To je bilo celodnevno izdrkavanje. Bio sam Srbenda-pseudopatriota, mrzitelj sveg nesrpskog i vatreni navijač Zvezde; Bad Manners-neki pank/metal/rok baja, koji razmazuje sveže fekalije po pinku i skoro svačijem muzičkom ukusu; razni ženski nikovi za popaljivanje i naravno Shanzamm-koji mi je bio najbliži normalnom.
U svakom slučaju, kultivisao sam virtuelna muda smišljajući što kreativnije prozivke.
Čak sam i ugovorio ferku.