Prijava

Мени дизвинете ово јако звучи ко да снимамо нашег Сулејмана.

Naravno da sve to mora da bude urađeno sa određenom dozom ukusa, serija treba da ima elemente koja bi privuka i ženski deo populacije.

Ali u svakom slučaju, Nemanjići su neprešuan izvor, tako da bi teško moglo da se pogreši kada bi se snimalo bilo šta o njima.

Možda bi bila dobra fora sa Dušanom Silnim premda ge ne gotivim. Lajt motiv bi bila scena u kojoj se on četveroumi gdje će na more.

Sveti Savo je interesantan lik. Ono kad je išao sa svojim starim na pregovore se Fridrihom I Barbarosom da ovi zapadnjaci prevedu vojsku preko srpske zemlje da idu na Jerusalim, a Srbi im postavljaju opšte i posebne uslove za prelazak. Taman kad ispune sve, šatro pojavi se Stefan Nemanja po principu "A gdje ti je kačket?"

Мени дизвинете ово јако звучи ко да снимамо нашег Сулејмана. Ал ово остало што главни рече је кул. Ја бих исто снимао о светом Сави, као серија по оним легендама малоумничким.

A ovaj lik da ga glumi. Već sam rekao da me neodoljivo podseća na njega.
http://img.ibtimes.com/www/data/images/full/2012/06/06/279606-game-of-thrones.jpg

A ovaj lik da ga glumi. Već sam rekao da me neodoljivo podseća na njega.

АХХАХАХАХАХАХААХХАХА каква идеја! А ко је тај?

а пази сцену за почетак филма о Шандуу, оно док иду продуценти, улоге и та срања: тип на плажи, сунча се, поред њега оклоп, он у домаћинкама, коњ везан за палму, и онда креће према води, успут у кадар улазе дубровачке тврђаве, онда зум на витезова огромна ђале и бујну косу и онда он зарања а кадар зумира мирно море, онда враћа крупно, лицем други српски витез исто јебачке грађе док се вража назад да навуче оклоп, у кадар сад улази панорама Солуна. И онда зум аут, сцена са гуглерта, хвата цело Шандуово царство! А?

АХХАХАХАХАХАХААХХАХА каква идеја! А ко је тај?

Neki Tuđin iz serige Gejm of Trons :)

Mile, ovo ti više kao nekr turistička reklama hahah.

Upravo. Mada imamo i u novijoj istoriji takođe nekolicinu događaja. Recimo, "5. Oktobar".

Čitao sam temu sa velikim interesovanjem do ovog posta i onda sam se israo sebi u šake i počeo da razmazujem fekaliju po monitoru. Štakojmojkurac 5. oktobar, šta se važno desilo tada za naš narod? Oteran je jedan tiranin da bi mogli da dođu drugi?
To je toliko precenjen događaj da se danas na njega lože samo klinke aktivistkinje ds-a i mlađani momčići koji se lože na onu lopurdu mafijašku đinđića.
E jebote kad ovako sjajnu temu neko zasere ovakvom glupošću....čuj 5. okt...Malo značajnih datuma imamo u istoriji pa da o ovom usranom događaju treba da se snima film

а пази сцену за почетак филма о Шандуу, оно док иду продуценти, улоге и та срања: тип на плажи, сунча се, поред њега оклоп, он у домаћинкама, коњ везан за палму, и онда креће према води, успут у кадар улазе дубровачке тврђаве, онда зум на витезова огромна ђале и бујну косу и онда он зарања а кадар зумира мирно море, онда враћа крупно, лицем други српски витез исто јебачке грађе док се вража назад да навуче оклоп, у кадар сад улази панорама Солуна. И онда зум аут, сцена са гуглерта, хвата цело Шандуово царство! А?

Ууууууу, замал да свршнем јеее.

Mislim da bi bilo do jaja da se snimi Gavriloviceva odbrana Beograda i da uz scenu de svi ginu ide ova pesma http://www.youtube.com/watch?v=1_nEi2SjrOk a, a?

а пази сцену за почетак филма о Шандуу, оно док иду продуценти, улоге и та срања: тип на плажи, сунча се, поред њега оклоп, он у домаћинкама, коњ везан за палму, и онда креће према води, успут у кадар улазе дубровачке тврђаве, онда зум на витезова огромна ђале и бујну косу и онда он зарања а кадар зумира мирно море, онда враћа крупно, лицем други српски витез исто јебачке грађе док се вража назад да навуче оклоп, у кадар сад улази панорама Солуна. И онда зум аут, сцена са гуглерта, хвата цело Шандуово царство! А?

Примљен си за сценаристу.

Čitao sam temu sa velikim interesovanjem do ovog posta i onda sam se israo sebi u šake i počeo da razmazujem fekaliju po monitoru. Štakojmojkurac 5. oktobar, šta se važno desilo tada za naš narod? Oteran je jedan tiranin da bi mogli da dođu drugi?
To je toliko precenjen događaj da se danas na njega lože samo klinke aktivistkinje ds-a i mlađani momčići koji se lože na onu lopurdu mafijašku đinđića.
E jebote kad ovako sjajnu temu neko zasere ovakvom glupošću....čuj 5. okt...Malo značajnih datuma imamo u istoriji pa da o ovom usranom događaju treba da se snima film

Nisi morao monitor da prljaš, mogao si da rokneš fekalije na neko gluplje mesto, monitor bar ima neku funkciju, a nisi morao ni da ih bacaš uopšte. I da iskoristim priliku da ti kažem, da me mnogo zabole kurac gde ti mažeš svoje fekalije. Mani se ćorava posla, ako ti se ne dopada predlog, dovoljno je samo da kažeš na fin i kulturan način, a ne da mi ovde pričaš o svojim govnima.

Сцена прва:
Доброћудни брка са шајком пустио конац и побија коље. Наилази фаланга византинаца и пита га шта ради. Он наставља да туче по кољу ушником секире и само им трзајем главом показа таблу на којој пише: '' Добродошли у царство Душаново. На овоме месту дужни сте показати путне исправе и у царству се понашати по правилима законика. Мењачница - ниже код потока.'' .
Византинци се згледаху те ободоше коње назад према утврђењу. Брка се почеша по јајима, што је био знак српској пешадији да могу безбрижно наставити са локањем рујна вина и кркањем гироса, служених од стране лепих гркиња, додуше једва пробраних. У позадини 6 косматих ликова тресу по дрво смокве и сабирају ко је више отресао (алузија на прапочетке игара комонвелта). Након краће свађе око резултата, започиње општа туча тако да прште лобање. Кадар даље иде на копита коња који се приближава и кад овај стане, стаје и туча, све очи упрте у јахача, камера полако диже према глави мачвановој, пардон коњској, шљашти од сунца витешко одело и заслепљује камеру... Крај сцене прве. :ху д хел из дет: остаје у глави гледаоца. А? ААА?

Сцена друга

Милозвуцима ужичког кола, дубровачки трубадури доприносе еуфорији насталој уласком српске коњице на Страдун. Онда кадар на дућане млетачких трговаца, где је упадљиво да на сваком стоји : ''снижење'' , ''распродаја'' и ''примамо динаре и у натури''. Један коњаник, по вокацији видар, застаде поред тезге са кломпама, баци цвоњак те их стави у бисаге. Коначно, на бини, окићена дукатима преко замашних груди, трбушни плес изводи заводљива треба из редова латина, а прва строфа слушљиве песме почиње са ''лепе ли су нано Гружанке девојке''. Коњаници силазе и бивају посађени за астал пун ђаконија. У име бивше млетачке републике, окупаторима се обраћа секретар еснафског удружења Цавтата, извесни Мате Мажуранић бираним речим: ''Мили наши Срби, браћо! (говор да се разради касније)...''. Како овај завршава говор, иде велики аплауз, камера иде зум аут и помном гледаоцу пада у око да у дубровачку луку управо пристаје велики једрењак сумњиве посаде и још сумњивијег терета. Дан је био врео, сунце на заласку се купа у мору, у позадини пичи ''Ах мерака у вечери ране'' од Сафета Исовића... Крај сцене друге.:не мирише на добро: М?

Хахаха добро и ово Бубрегово.

Jebemu mater, idi se zaposli na RTS kao scenarista da vidimo konacno nesto kvalitetno.

Jebemu mater, idi se zaposli na RTS kao scenarista da vidimo konacno nesto kvalitetno.

cekam da me neko sa rts-a kontaktira na pvt :) sta, 5 kvlt autora odavde naprave scenario za oskara ili bar blokbaster, dok si reko keks.

Ма какав РТС, продај идеју неким Америма или Русима бар, заеби ово наше.

Милозвуцима ужичког кола, дубровачки трубадури доприносе еуфорији насталој уласком српске коњице на Страдун. Онда кадар на дућане млетачких трговаца, где је упадљиво да на сваком стоји : ''снижење'' , ''распродаја'' и ''примамо динаре и у натури''. Један коњаник, по вокацији видар, застаде поред тезге са кломпама, баци цвоњак те их стави у бисаге. Коначно, на бини, окићена дукатима преко замашних груди, трбушни плес изводи заводљива треба из редова латина, а прва строфа слушљиве песме почиње са ''лепе ли су нано Гружанке девојке''. Коњаници силазе и бивају посађени за астал пун ђаконија. У име бивше млетачке републике, окупаторима се обраћа секретар еснафског удружења Цавтата, извесни Мате Мажуранић бираним речим: ''Мили наши Срби, браћо! (говор да се разради касније)...''. Како овај завршава говор, иде велики аплауз, камера иде зум аут и помном гледаоцу пада у око да у дубровачку луку управо пристаје велики једрењак сумњиве посаде и још сумњивијег терета. Дан је био врео, сунце на заласку се купа у мору, у позадини пичи ''Ах мерака у вечери ране'' од Сафета Исовића... Крај сцене друге.:не мирише на добро: М?

Откуд Млеци у Дубровнику ође бокте невидео.