НБА

  1. ima li be neki normalan iz te porter jr porodice. bese jos neki skandal ranije.

    majkl najnormalniji.

  2. jesu svi braca ili random skup debila?

  3. Nisu u srodstvu, mora da potiču od robova koji su radili na plantaži nekog Portera.

    Zanimljivo da i onaj Bridžis iz Šarlota isto ima mnogo boljeg i uspešnijeg prezimenjaka u ligi, možda im to smeta, što nisu najbolji igrači sa tim prezimenom pa se iskaljuju na partnerkama zbog toga jbmlg.

  4. Zasto ne mogu biti fini kao Bam Adebayo, “hey mommy”

  5. sta mislite kolko je jokic morao da iskesira da ona sto je davio jokic the razrok zaboravi na to?

  6. 2-3mil cenim. ako nije i vise, ne znam kolko su procenili advokati te ribe da mu vredi brat van zatvora :)

  7. Zamisli Celte gajiš, vaspitavaš, školuješ dete i ulažeš svu ljubav i pažnju u nju, i ona ti jedan dan dovede nekog takvog pretetoviranog Jokića na vrata i kaže ćale ovo je moj momak Mića Gedora hihi jelda da je sladak.

  8. Pa to sa Jokićem burazerom. Našla je sebi iscrtani lički orman da ga voli, ono, šta bi moglo da podje naopako.

  9. more brate otkud ispade ovo, kao kontekst a nemoz bude dalje od konteksta :)

    tipa pricamo o jokicu: zamisli melkore, kupis kosulju, belu, lepu, ispeglas je, spremis se za napolje, sve se sredio, izaso medju ljude, na prvi gutljaj kafe sve ti se prosipa po kosulji, fleka ispadne isti jokic.

  10. on ovu nije uzeo da zeni, nego davio neku kuravu u hotelu jbt.

  11. A, nisam to znao. Mislio sam da je bivša neka. Ustvari i jeste bivša bila, pa je on opet spopadao nešto bio, ova nije tela i onda je malo prignječio, tako nešto.

  12. Lilard kod Janisa u baksima izgleda.

  13. Može to dobar spoj da bude.

  14. Au jebate ladno stvarno

    Wojnarowski Lillard goes Milwaukee as part of a 3-team deal with Jrue Holiday, Deandre Ayton, Toumani Camara, a 2029 unprotected MIL 1st, and unprotected MIL swap rights in 2028 and 2030 to Blazers. Phoenix lands Jusuf Nurkic, Grayson Allen, Nassir Little and Keon Johnson.

    Turkić iz očajnog portlanda pravac u finix sa durentom i ekipom jebati serču

  15. Da da, i Finiks i Baksi prejaki sad. Još se ovi rešili Krispola, kud ćeš bolje

  16. I Ejtonovog nenormalnog ugovora

  17. Portland pobedijo.

  18. Au ne znam rodjeni, Kelti dobili Džu Holideja. Mada volim Brogdona, ali ovo je opasno dobar potez bio. Istok dobrano ojačao ovog leta, jedino će Filadelfija da se raspadne izgleda.