НБА

  1. Opet sam budan i gledam nba. Koje budala jasam.

    Nego arena ima neki multiprenos, na par minuta menjaju tekme. Još ne znam da l mi se to sviđa ili ne.

  2. Al gubi lopte jokić, ko na traci. Teraj ga u kurac, ne treba nam na olimpijadi. :)

    Sad pogledao statistiku, denver 18 izgubljenih lopti, od toga jokić 9

  3. Nego arena ima neki multiprenos, na par minuta menjaju tekme. Još ne znam da l mi se to sviđa ili ne.

    sranjčuga još ovi naši ne biraju u koju tekmu će se uključe nego kako im diktiraju ameri

    loš bio denver a konjušar pogotovo sa izgubljenim loptama al sad su izgleda postali jedan od tih smaračkih timova koji i kad igraju loše dobijaju, što je odlično

    Vasilije ubacio prvu tricu lepa bila bez koske, posle u sledeći napad bio sam SGA ga iskulirao u fazonu beži bre ja sam glavni ovde i zasrao polaganje LOL

    Bogisha solidan ali izgubiće od nixa po svemu sudeći

  4. Ja isfleširao kad sam video marjanovića na parketu haha

  5. JO - KIC
    JO - KIC
    JO - KIC

  6. sad sam odgledo atlanta-njujork. u zavrsnici meca prvo kapela promasuje cist zicer, umesto da zakuca ko covek on ide na neko mekano zakucavanje i pogadja colju, srecom njujork ne iskoristava sledeci napad pa hanter pogadja trojku i onda krece shaqtin' a fool period igre njujorka koji gubi lopte ko na traci, posle prve izgubljene atlanta prilazi na -2 i onda neki los pas iz auta njujorka krade atlanta da bi ponovo briljirao junak sa pocetka ovog posta klint kapela koji savrsen eliup pas treja janga ne uspeva ni da uvati svojim bangavim rukama a kamoli da zakuca na prazan kos. sve u svemu, tako im i treba kad klac legendu bogdanovica cije su ih igre dovele do finala konferencije drze na klupi u klac trenucima

  7. umesto da traži trejd odatle on potpiso novi ugovor zabole ga baš izgleda da mu odgovara da ćoškari i sklanja se dok Muraj i Jang carine loptu

  8. Jesi vido Luka šta uradi ovima

  9. ma ok, ima 31 godinu, i ja bi na njegovom mestu potpiso 78 miliona na 4 godine da se osiguram, ali nije to vise ona gotivna ekipa sto je bila u sezoni 2020/21 kad su imali galinarija, slatkog lua i bogija na klupi da donesu prevagu. trejd bogi u lejkerse za diandjelo rasela bi bio pozdravljen s moje strane

  10. Jesi vido Luka šta uradi ovima

    jesam boks skor, nisam gledo tekmu ili hajlajtse. doncicu naskodilo igranje za repstaciju, ne moze vise ni 50 poena da prebaci ccc

  11. ma beži zajahali mu kitu tamo ko da je jebem li ga šta, jeste pokidao ali mene bi sramota bilo da sam dao onu poslednju frljotku što rešila utakmicu ono neka trica u padu iz trka jednom rukom i uđe od table
    serča

  12. Ja sam gledao obe tekme dalasa. Dončić je jedno sebično govno koje je u fazonu "oću ja sve poene da dam".

  13. Ko ti odbanova ovaj nalog, Thilmo?

  14. prenosi li arena sta vcrs? mislim da bi valjalo odgledati toronto-filadelfija od danasnjih utakmica, ne igraju lejkersi, ne igra atlanta, sta drugo realno.. taman da vidim kako igra rajakovicev toronto a mozda i petrusev nastupi za filu

  15. prenose nju orleans njujork iz nekog razloga ludaci, krš tekma u najavi al videćemo

    sutra ima u pola 9 konjušar vs okc kršteno vreme da se gleda

  16. da, u pola 9 sutra ako se ne varam. a ovo ny-nola jel bar igra zajon?

  17. igrao prošlu trebalo bi opet

  18. Nikola Jović zamalo dabl dabl, i to kao član prve postave.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.