НБА

  1. zato i prsli 16 razlike LOL

  2. dobro je ovo kad se kod nas pomeri sat, a kod amera ostane jos nedelju dana staro vreme, sve utakmice pocinju sat ranije. jedini problem sto ne traje duze

  3. još ove godine, od sledeće ukidamo LOL

  4. to slusam skoro svake godine i nikad da se ukine lol

  5. Jako me raduje inače što napokon deluje da pistonsi izgledaju kao dobar tim ali verovatno je to copium jer su igrali protiv sranje timova. Kaningem Duren i Tompson deluju solidno samo da se reše nekako onog ubogog Kilijana Hejza i bog (koji ne postoji) da ih vidi.

  6. konjušar unosi u koš ovog anoreksičara u napadu ali zato mu u odbrani duva

  7. oklahoma bas voli ove anoreksicne grdosije. od durenta preko pokusevskog do sad ovog rukca

  8. Da biće to zanimljiv duel, ali stvarno jbt ko ćale sa detetom kad igra basket na košu onom što se lepi za vrata, pa mu se klinac okači o vrat da ga kao zaustavi

  9. super što đenver razbija ove, biće minuta za vasa mičića. jedina problena je što mu neće niko dodat

  10. vasilije je u nekom čistilištu nikad neće da ga puste da bude starter a nije dovoljno užasan da igra garbage time jbg

  11. pokuševski je u nekom kurcu apsolutno je letargičan u kretnji i igra bez ikakvog samopouzdanja neće ni da se diže na šuteve mislim da je on završio svoju embiej karijeru

  12. baš teo da ga prokomentarišem. nema od njega ništa, previše je stagnirao i postao košarkaški perica ognjenović. čak mislim da ni u nekom evroligaškom klubu ne bi mogao igrati ozbiljniju ulogu, al bolje mu da se vrati pa da pokuša nego ovde da vegetira bez smisla

  13. aj se kladimo da će da dođe u zvezdu da bi gubio po 15 razlike od alena smailagića

  14. i bio 17. u evroligi u kojoj prolazi 16 timova LOL

  15. Pitanje je, nba voli frikove. Vidi brata marjana

  16. lele lele ode harden u klipperse

    a s njim i petrušev LOL

    ivice zupče spavaš li mirno

  17. Video sam jutros, šta rade ti Klipersi nije mi jasno nikako. Prave supertim koji bi bio odličan pre tipa pre 5 godina i svejedno ne bi uzeo ništa, ovako, možemo da izustimo jedno meko aaaw jer se Harden i Vesbruk nadjoše opet, posle dugog lutanja. sad bi trebalo da probaju da trejduju Kavaja, Džordža, Zubca i neke pikove za Durenta, to bi bila kompletna zajebancija.

  18. sad samo treba da ostanu zdravi kavaj i dzordz i da se ne umore narocito kavaj previse do plejofa. Ko je otiso u pravcu filadelfije?

  19. Klipersi dobili Petruševa, Hardena i Takera
    Sixersi dobili Kovingtona, Batuma, Kenjon Martina mlađeg, Markusa Morisa i četri pika

    Odrali ih klipersi

  20. haha nista nisu dobili za hardena, jos morali takera da daju da bi ga se konacno resili. ovi pikovi jedino sto bi mogli da im znace

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.