Prijava

pikovi im ne vrede mnogo jer su lotery protected, jedino sto ce moci da ih iskoriste da ih ubace u neki trejd ili za pik od 1-5, ili za nekog igraca...
aflalo i harington jesu dobri ali su mogli da dobiju mnogo vise da su trejdovali ranije, ovako kako je vreme prolazilo njihova (orlanda) pregovaracka pozicija je samo slabila i slabila.

Filadelfija je dobro prosla samo ako Bajnam potpise produzetak ugovora, ako ode na free market, onda su ga ispusili za medalju.

Nesh na kecu,Kobi,Artest,Gasol(ja molim Boga da i njega trejduju) i Howard na petici,mnogo jaka petorka

Нису сви заштићени, а неки који јесу дају Орланду сигурног пика неке друге године, без обзира на ранг пика, тако да Орландо има одличне шансе да извуче максимум из тога.... Да не куцкам све, ево овде објашњења Орландових пикова....
http://blogs.orlandosentinel.com/sports_magic/2012/08/explanation-on-the-draft-picks-the-magic-will-receive-in-the-dwight-howard-deal.html

Јесте Армагедоне, али џабе таква прва петорка кад нема добре клупе.... Зато су Лејкерси лагано пукли прошле сезоне против Оклахоме и претпрошле од Даласа....

Miličić potpisao za Boston? ŠKK?

boston ce da jebe keve. rej alen je i onako bio ni za kurac, kortni li i teri ce da jebu kevu i jos grin je zdrav.. lejkersi ce da prsnu

Pojma ti nemaš.
BRAJANT RULA. RULAAA
PLAYA

Lol, Kobi je mator, Nes je drevan, Hauard je gadno bio povredjen i nikad nece biti isti.. Vrld pis je i dalje do jaja, a Gasol i nije nesto.. Plus to, klupa im je cemer i jad

Neš će moći i sa 50 godina digra

Možda, al' zato ako se povredi, jebo je ježa u leđa, gotova karijera

http://www.zurnal.rs/2012/09/23/aleksandar-djordjevic-u-denver-nagetsima/index.html

Лејкерсима стигао и Џејмисон у међувремену и добише ротацију 4-3....

Zar nije bilo najavljeno za 5 oktobar saću da skinem
Ima na tubu da su uveli i glasovne komande što je dosta korisno za odbranu i napad

Nikad mi neće biti jasno koja je fora sa ovim fetišom za patikama sad gledam trejler ima da se prave sopstvene patike koji će to kurac

Скидам ја у највеће 2к13. Рачунам да ћу за пар сати да га скинем. Јебему сунце где баш сад да га избаце, имам испит у петак сунце им јебем. Јаоооо како ћу да пеглам мај плејер мод, једва чекам!

dusan1001
Zar nije bilo najavljeno za 5 oktobar saću da skinem
Ima na tubu da su uveli i glasovne komande što je dosta korisno za odbranu i napad

Да, али то је само за онај Икс Бокс кинект ваљда. Кажеш рецимо "Пик ен рол Хауард" и приђе ти Двајт да правите пик ен рол. Јесте то скроз кул, али сумњам да ће моћи то на компу, без обзира ако имаш микрофон.

А ово за патике је чисто за рекламирање, мада је интересантно ал ајде.

Filozofinjo, ne seri. Nes ce jos 100 godina najmanje igrati. Kako to ne znas?

ko vas je naučio da skidate igrice, ja ne znam ni da instaliram sa ce de a! nego moram da čekam raspalog cigana na futoškoj da nabavi pa da kupim od njega pa da dovučem nekog kući da mi instalira.
Ja i buraz cepamo 12ku skoro celu godinu, promenili smo 4-5 džojstika i evo treću tastaturu kolko bude jakih mečeva i nerviranja....

Armani - Boston, na Sport klubu, pa ako vas zanima.

Ovaj Miličić ubija.

Игр'о сам демо од 2К13. Нисам задовољан. Превише ми личи на 2К12, само што су променили команде за кросовер, спинмув, ин енд аут... Све ставили да се ради десним аналог стиком. Неке нове анимације и то је то... Пре пар месеци сам обрис'о 2К12 и поново инсталир'о 2К11. Нема боље кошаркашке игрице од 2К11 за сада. 2К12 ми је био занимљив само док сам прелазио онај "Д грејтест" мод.

Је л' зна неко да л' може 2К11 да се игра преко нета без оригинал цедеа к'о што је мог'о 2К12?

Već viđeno finale Lejkers-Hit
Tander možda iznenadi na zapadu,ali teško,mnogo biju Lejkersi
Na istoku,ne vidim nikog ko bi zaustavio Majami,osim možda Bulsa ali vrlo teško.Boston bi se tu umešao da imaju malo mlađu ekipu