Prijava

Detroit nastavlja da sakuplja bezlicne poluigrace vidim

Polako, nek se covek obezbedi, zabode jak ugovor pa ce igrati.

Da Jokić celu sledeću sezonu propusti zbog povrede, da ne odigra ni jedan jedini minut, dobiće maksimalan ugovor. Nego hteo je da ladi muda celo leto. Evo i pripreme počinju krajem jula, a poslednju utakmicu u NBA je odigrao tamo negde 10. aprila. Al jbg, nema sad smisla nešto previše ga napadati jer su oduvek ti naši NBA igrači propuštali prvenstva kad im se ćefne. Samo ja ne mogu potpuno to da razumem jer bi mi važna bila i ta medalja sa reprezentacijom. Naročito zato što skroz realno možemo da osvojimo i zlato.

Kad smo kod igrača koji su spustili cenu, evo Rudi Gej raskinuo ugovor sa Sakramentom po kojem bi zarađivao nešto preko 14 miliona naredne godine da bi potpisao ugovor sa San Antoniom gde će dobiti 17 za dve godine.

https://www.instagram.com/p/BWOtu_kFYQY/
Roberson se ciganisao, a plus sabiranje ovo ahhaha

a meni su najpateticniji lejkersi gledajte kakva je to skupina igraca

ps
Duka cudno mi je da su mu uopste ponudili tako malo kao da je prospekt a ne prvi plej evrope

A brate sve mi se čini da su se novinari samo igrali i frljali tim milionima kad je on u pitanju, te 48 od Čikaga, te 24 od Minosote, te ovoliko od Jute, pitanje je koliko su zaista bili spremni da mu ponude, jbg, ipak je prva sezona, još 30 godina ima, ko zna koliko je još faktora uzeto u obzir, a i pitanje je šta je on sve izvoljevao.

Ja ne znam šta Minesota čeka, jesu napravili dobru prvu postavu, ali trenutno imaju ukupno dva igrača na pozicijama beka i krila, a malo para je ostalo za ugovore. Mada Tibodo ionako ne voli da menja svoje startere, verovatno će sa Batlerom i Viginsom probati da obori neki rekord po minutaži.

Amerikancima ne znači ništa dal si najbolji plej Evrope ili si došao iz druge grčke lige, na svakog gledaju kao na nemača pojma dok se ne dokaže tamo

Koliko imaš pimera u NBA da igrač dosta spusti svoju cenu da bi došao u neki tim gde voli ili ima šansu da se bori za titulu

josh smith npr, kad je potpisao za hjuston veteranski minimalac samo da bi bio u timu sa hauardom, najboljim drugom iz srednje ili koledza nzm sad, a imao ponude neke ogromne tada....al svakako zaradio do tad vec bezbroj miliona bio.

vrhunski beli igrac iz evrope = osrednji crnac sa koledza....to je njihova logika, potcenjuju sve evropsko i precenjuju svoje, ne samo u nba nego inace. Pa boban coban ima jaci ugovor od tea, samo zato jer izgleda vise kao zivotinja nego kao covek....6 mil imaju bas teeeski proseci i anonimusi u nba.

A procito sam da od tog ugovora igrac zapravo zaradi 40-50% ostalo ide na poreze i na agente.....znaci od tih 6mil godisnje milos ce zaraditi cisto oko 2 700 000...e sad izracunajte kolko ce mu od toga otici na gajbu, na kola i na proseravanja jelisavetina te ocu kabriolet te hocu sad gucci te nisam ja neka seljanka ocu samo najskuplji restorani itd...

Mogli bismo da organizujemo neku akciju prikupljanja novca za Tea. Gde je Bohor, on je znao da pomogne ljudima u novčanim problemima

ma bohor bi mu ''pomogo'' tako sto bi mu verovatno jebao zenu

Svaka pomoć je dobrodošla

Hahah lečki, surovo :D

Mada ne bih ja to, posle bi bohor teu zabranio da dolazi na naš forum kad nas izjebe.

Vec vidim Teodosica kako se posle svega izjada u ZIVOT PRICA kod Tatjane Vojtehovski

A sta mislite dal ce se upuvati teo tamo? Ja mislim da je dobro izabrao kliperse jer ima ona dva babuna kako god im bacis oni kucaju xd

Ja mislim da je on predobar da bi nešto ozbiljno podbacio, al ko će ga znat, evo ni Đokoviću nije nešto pomogao bračni život

Mada ne mogu da zamislim Tea da unajmi ljubavnog gurua

ne ide mi uz tea da je uspela neka korokondzula da ga smota zbog para posle dva meseca da je zeni