Prijava

Ne bih ni ja rekao, mislim da mu prija bračni život pored ove ŽABE, kao i da je bije otvorenom šakom kad mu nešto nije po volji

prevelika je on ladovina da ga jebe neka ŽABA

Neće se upuvati. To je tip igraca kog boli kurac hoce li zasrati. Ima taj trip u glavi da je najbolji i tako će se ponašati. Jedino sto moze da se vrati silovanju suta kad mu ne bude islo. Al dobro, kupice onaj magarac frljoke.

Ahahahaha a Đovak je zivcana seljacina. Teo je s druge strane klasican bleja lik. Ne deluje kao neko ko ce se posebno potresati na tom polju, a i sta ga boli đoka, ide u la. Mislim da nisu mogli bolji grad dizaberu za izbegavanje klanja.

Verujem da će biti dobar. S druge strane, verujem da će se BB usrati. I da će ostvariti deo potencijala tek za dve/tri godine, tj. Da ce tada biti osrednji prvotimac recimo.

Cek, mi sad imamo Bjelicu, Tea, Bogdana, Jokaru i Bobija tamo. Biće zanimljiva sezona.

Јелисавета ће бити одана супруга и права српска мајка.

zasto pises ZABA capsom?

evo sad i ona druga glumica navatala bogdana na svadbi njihovoj, sad ce sve te njene klosarke da se poudavaju u roku od pola godine

pa zato što je ti nazivaš ŽABOM što je prelep izraz, pa da naglasim

Kad pezos piše o toj jelisaveti (ma ko je bre ta jelisaveta hahahha) kao da čitam fenderove postove o beograđankama poreklom iz ću-pa-ja

Meni i dalje nije jasno cemu hejt ka zeni mu

ahaha pa nije sad neki preterano hejt nego ono, dva meseca veze i odma svadba....mislis da bi se udala za Remea npr posle dva meseca?

Haha pa otkud ti znas koliko su u vezi brt

Mislim i da jeste posle dva meseca kakve veze ima treba ko radmilo 10god da se vucara sa devojkom i ceka da zavrsi studije sta

pa to se bokser vucara šta sad tu sereš ja ne ja sam oženjen poodavno i evo idem na drugi mjedeni mjesec sad

A inace ovoj njegovoj sad dzaba holivud tu kad ce teo sad da joj ga opravi

Boh se vucarao nije vise s onom kolko ja znam a ti nikad nisi potvrdio da si se ozenio tako da se za mene i dalje vucaras

Možda su svi navijali za Cecinu malu

Teo dovozio kurve iz bg-a avionom cska na noc fazon pa ih vracao i onda se takav covek ozeni tek tako eh

Imaš i ti Armine neke informacije a ovamo se praviš lud

I što da se ne uda za Remea, brate, može dima džabe kvalitetno pivo