Prijava

Samo rascopavaj glave majstore, ko kaze da jokara ne igra odbranu!

- Da li Pedja i Divac mogu da preporode Bogdana?
- Mogu ako imaju inkubator XAXAXAXAXAXAXAXAXA

Lol, Jokara i Malone izbačeni u paketu. Malone zasluženo, Jokara koleteralna šteta, čovek maltene ni reč nije rekao dok ga ovaj nije izbacio. Posle ga oterao u pizdu materinu.
https://youtu.be/lcskqXLjCZs

Boki B3 srgao Dragicu 26p 6/10 za 3p, ocekujte ubrzo na index.hr vesti...

ZASTO JE BOJAN BOLJI OD DRAGICA

haha kako ga opsova

www.youtube.com/watch?v=XHdSLzJfivs

Sasvim pristojna partija, jes da je protiv lejkera bednih ali jbg sad

I što je dobro, počele su neke akcije za njega da se prave, vidi se kod prvih poena da je baš akcija za njega pravljena, tri uzastopna bloka je dobio, kapiram da će bogdan brzo dići svoj prosek na 15 ppg

Voriorsi imali niz od 32 uzastopne pobede protiv Kingsa, dođe Bogdan i usere im taj niz ha ha ha

Мајку му јебем, зар није Јокић, у одсуству Милсапа, требао испрангијати 20-ак шутева, па шта буде, а не мизерних пешес, питам ја вас?

Bogdan vise nego korektan protiv raspalog cikaga, da je pogodio ovo poklonjeno bacanje u poslednjoj sekundi poluvremena bilo bi jos bolje. Ima 10p 4-5 za 2, za 3 nije sutirao, bacanja 2-3, po dve asistencije, skoka i izgubljene i jednu ukradenu. Za 13min, sa klupe je usao.

Bobi ce brzo za evropu, usao je na 3min sutnuo jednom i promasio. Ni skok nema a jebeni mahinmi mu uhvatio dva ofanzivna

Hahhaa ne znam zasto sam zamislio ovaj poslednji post kao iz bunara da izgovaras kao neki rucak u dvoristu, ali totalna tisina samo se iz bunara cuje "a jebeni mahinmi mu uhvatio dva ofanzivna"

Pa Boban je tamo njima maskota, trener ga ubaci kad mu cela hala pri BO skandira. Al zabole ga, sedi na kupi i uzima milione

Bogdana ne da hvale nego ga već obožavaju, čini mi se da je omiljeni igrač većini navijača Sakramenta, i saigrači ga sve vreme hvale, i ovi "stručnjaci" koji prate utakmice (bivši igrači, komentatori, ta bulumenta).

Ja sam malo gledao one utakmice na početku, recimo povremeno pola od prve polovine dosadašnjih utakmica (dok se ne smorim zbog silnih tajmauta) i u većini vremena na terenu delovao je kao najbolji igrač, daleko najpametnije odluke je imao na terenu, dobru odbranu igrao (na spoljnim pozicijama, jedino mi je Džordž Hil delovao da igra na tom nivou, a ako je Džordž Hil jedan od dvojice najboljih odbrambenih igrača, to dovoljno govori koliko su kriminalni ostali bili), najbolje je organizovao napad (a oni imaju 3 pleja koji imaju solidnu minutažu). Šuterski je bio nekonstantan i ponekad je bio previše nesebičan (univerzalni komentar je bio da je igrač koji je stvoren za Sparse, što u prevodu znači da nije glupi crnac koji samo vidi protivnički koš nego voli i da doda nekome).

E u drugoj polovini utakmica su i neki drugi počeli da igraju, ovaj Vili Koli Stajn (interesantna njuška, pre jedno 10-ak utakmica rekao da je igrački na nivou Porzingisa, samo mora da bude agresivniji, i to rekao dok je imao prosek od nekih 5 poena i 4 skoka po meču i posle toga stvarno imao nekih jako dobrih partija, mada mu je još presmešna ta izjava, naravno), ovaj 19-ogodišnji ruki plej Foks, koji je brz kao metak, ali nema nikakav šut pa onda i nije problem da ga čuvaju, i Frenk Mejson treći, isto ruki plej, jedan od onih koji igra pametno, ne sili, asistira i nema neke preterane fizičke predispozicije, pa ga glupi Amerikanci ne shvataju ozbiljno. Ali Radjardov Boca je komotno među boljim rukijima ove godine (a prejaka je generacija) i ima najveću platu od njih, tako da ga boli kurac.

Nisam već neko vreme ništa ovako dugačko napisao, mrzi me da počnem one moje šahovske postove, pa sam dobio ospice, morao sam makar nešto ovako opširno da napišem.

PA KO JE TAJ ZORAN KALEZIC HAHAHAHAH

Solidan Bogdan, može lagano do mečeva od 20+ poena u budućnosti, samo mora još više ka košu da gleda i da puca kad god je slobodan

Nego, jebeno NBA govno, eno čitam komentare navijača sakramenta, bukvalno im je krivo što su dobili čikago, jer su im oni direktni konkurenti za tenkovanje, pa jebem ti tu igru i sport i pravila i sve kad ti želiš timu za koji navijaš da izgubi meč
mislim da je rekao onaj ćelavi da će uskoro promeniti pravila u vezi tenkovanja i da timovi to neće moći toliko uspešno da rade kao dosad, ajd videćemo

Pa sa nekih 25 posto sansi za prvog pika trebalo bi da padne na nekih 13-14 valjda ako sam dobro zapamtio

Solidan Bogdan, može lagano do mečeva od 20+ poena u budućnosti

Ne brt nego u Kingsima