Prijava

A što se Jokića tiče, izgleda da mu je Tauns antidot, ujebava ga lepo za ovo malo godina. Ja i dalje pokušavam da shvatim kako Jokić uspeva ovo što radi. Kapirao sam da je ono u prvoj sezoni user i da će postati prosek nakon detaljnog skautiranja, posebno sa njegovim krš fizikalijama, ali dečko sabija.

Gledah mec, nije ga bas ujebavao. Jokic nije bio u suterskom ritmu, ali je opet bio previse koristan, jer ne smeju da ga puste, koliko god bio van ritma, jer sa dva suta moze da se vrati, a on to iskoristi da rasiri igru i da razbije na drugim poljima. Bukvalno, neverovatan igrac, neverovatan doprinos timu.

Ne verujem da će Klipersi mnogo uraditi protiv Nagetsa prekosutra, jednostavno, svesni su i oni da su gotovo 1/1 ispali, Nagetsi su ozbiljna ekipa na domaćem terenu, i kad se sve uzme u obzir, sa trenutnom postavom Klipersi nemaju izgrađenu igru i sistem, plus su demotivisani.

Tipujem da će Pelikansi da ispadnu. A da će i Nagetsi i Minesota proći.

Kakav antidot pa bas odgovaraju jedan drugom jer lade jaja u odbrani bio sam ubedjen da obojica idu u plus veceras samo jokica nije hteo sut jbg da je pogodio jos jednu trojku isterao bi a sutirao ih je 1-6. Minesota najverovatnije ispada tu jer ce ih sjebati denver u zadnjem kolu. I sas ide 99 posto jbg ne verujem da mogu da ne prodju

Ja bih voleo da Minesota ispadne

Pa dobro kapiram da bi svi voleli da jokic prodje a i verujem da brdo ljudi gotivi sas

Sparsima je valjda bila dovoljna pobeda protiv Klipersa da obezbede prolaz, ali su bezveze izgubili i od njih i od Lejkersa posle, tako da kontam da im je još uvek samo jedna pobeda dovoljna da prođu. A igraju sa Sakramentom kući recimo, tako da su oni sigurni.

Ja bih voleo da Nju Orleans ispadne, posle ove utakmice sa Finiksom imaju GS (back to back), pa Kliperse i San Antonio, tako da je moguće. Mada je pitanje koliko će Klipersi tad biti zainteresovani.

Cenim da ispadaju minesota i klipersi a i oklahoma ima zajeban raspored nije iskljuceno i da ga oni popasu, nju orleans ima finiks sledecu jbg nece im ni trebati poslednja protiv sas

Pa dobro kapiram da bi svi voleli da jokic prodje a i verujem da brdo ljudi gotivi sas

Pa da, ima i toga, al i generalno kao ekipu ih ne volim nikako

Haha lecki ja bas mislim da dobijaju finiks i kliperse i cao. Mogu cak i gsw da dobiju jer ove prilicno boli kurac poslednjih 7 tekmi

Kazins, Tauns i Dejvis su sipali protiv Jokića u direktnom duelu u više navrata. Nisam od januara pratio NBA da se ogradim, mada ove sezone i slabije pratim mnogo, ali imao je Jokić problema protiv oldskul defanzivnih četvorki i petica. Pa Nurkić ga je posle trenda uništio u duelu.

Sad sam tek i video da se Kajri povredio. Kakav bedak, sve veće su šanse da Lebron opet bude u finalu. Koji je ovo kurac danas, igra se nežnije, sve se svira, nema lomljenja kao nekad a povreda nikad više... Bedak veliki

Pa bice drugaciji sledece sezone, ja npr viginsa bas ne gotivim totalno mi antipatican divljak. A batler je tu valjda samo ove sezone on mi je bas gotivna glava

Kazins tauns i dejvis su sipali protiv 97 posto centara (a dejvis je 4) a ne protiv usporenog jokica tako da ne vidim poentu tvog komentara prov.

Kontam da bi Denver najviše uradio u plejofu, ako bi prošao. Osim, naravno, ako nalete na Hjuston, tu verujem da bi bilo lagano pušenje, jer im oni najmanje leže u čitavoj ligi. Sa GS imaju šanse.

Jokić stvarno ima problem protiv tih old skul jakih igrača, ali tu trojicu koju si nabrojao može eventualno samo Mark Gasol da zaustavi i to ponekad. I Gober, da. Ali koliko god mi kritikovali Jokića u odbrani, meni je Tauns gori od njega. Još mi je nejasno kako je toliko loš u odbrani, ima čovek sve fizičke predispozicije, ali džaba.

A kome u ligi lezi hjuston? Xd

Nemaju oni sanse ni sa jednima ni sa drugima, kompletan i ozbiljan gsw ih nabija 15 razlike

@lecki, tauns nece da se cima boli ga kurac eto zasto

A jokic nema problem sa old skul centrima jer ih vuce u sirinu ali ima problem protiv fizicki jakih i pokretnih centara koji mu izlaze na 7,25

Ako Denver ispadne bar se nadam da će da otpuste onog debila Melouna

Pa ako neko hoće da izbaci GS, sad je pravi trenutak, Kari ne igra prvu rundu, par igrača se vraća posle povrede. Posle će biti dosta teže, ali drago mi je što Klivlend polako počinje da se zagreva (inače Džejms nije propustio nijednu utakmicu i ima prosečno najviše minuta ove sezone, čudo od igrača)

Istina mlato, da meloun nije trener denver bi vec bio siguran u po. Da nije imao plamli-jokic trip tu su izgubili 5-6 utakmica sig(sig)

Imate na yt klip gde opisuju što su Vigins i Tauns najgori defanzivni duo u NBA, mislim da je onaj lik sa bballbreakdown kanala izbacio

Pa protiv Jokića u odbrani sipa svako, ali to ne znači da ne leže Jokiću, nego da Jokara ne igra odbranu, makar ne odbranu čovek na čoveka. Isto to ne znači da su nadigrali Jokića jer Jokić u 90% takođe sipa i pritom gotovo uvek ima opasan uticaj na igru, tipa sinoć, mož da ga ne ide šut.

I ne kažem da je Jokić > KAT ili bilo šta, samo ti je loša logika, to što je sipao 25 poena, ne znači da je ne znam šta uradio ili da ga je nadigrao.

Čitao sam juče negde da kao postoji mogućnost da Lenard predje u Boston, kakva bi to pregotivna ekipa bila kad se oporavi Hejvard