Prijava

Meni još više ono tvoje kad si glumio psihologa ovde, pa se razotkrio da si zapravo ti bio batler ortacima... ;p

Ko je favorit na SDC?

Ali sad si konačno dočekao da i ti nekome lupaš DANDARE. Makar to bio i nesretni Maestro. No ipak. Sad si SILA

Druze mislim da ti je mozak ostao bez termalne paste

Polako, ipak si 3 meseca smišljao ove fore, rasporedi to malo, prebaci na pojedinačnu paljbu

лик је покушавао дваес пута да закуца преко вејда и кад је коначно успео уместо да му дају дваес за труд он добио педесет па јебем вам мајку која зајебавате више

Katastrofa je ceo event

Ovo je izgubilo smisao 2016. kad Gordonu nisu dali titulu u zakucavanjima

Meni bio zanimljiv skills challenge... Tatum s polovine terena rešio onu drugu čamugu

Dobro je bilo kucanje preko seka nemoj da jebete

Mene prvo iznervirao istripovani crnac glupavi sa sve vestbrukom najistripovanijim crncom mozda ikada al ono besenje na lakat a la vins je bilo jebacko kucanje

A ovaj majmun pokusa 8 puta i kao e aj jos jednom cu mozda me sada usere

Da, onda je gordon morao da uzme i zato ga zvali sledece godine bukvalno samo da se pojavi da mu daju pobedu i retart krene se jebe s dronom i ni ne zakuca i popusi kurac hahaha

у данк контесту оцјена зависи од тога преко које познате личности закуцаш код нас би то били раста и мира бањац

Kod nas bi pobedili gurovic i grbovic jer bi samo oni smeli da najave zakucavanje preko predsednika

I onda bi dovezli autobus umesto metroa, al bi svejedno pobedili

Da vidim ko bi imao muda da zakuca preko predsednika

Tri bre Srbina u Janisovoj ekipi:

Jedan rodom, drugi poreklom, a treći po bračnom partneru lolo

Могу да се диклам да ГСЊ губи намерно пре ол-стара јер је Стива Кучета мрзело да иде на ол стар

Pa gledaj, ti da ne dodješ jednom da igraš za reprezentaciju i da krenu da ti prete smrću porodici da kad god uzmeš novine vidiš kako seru po tebi ljudi dal bi igrao, a pritom i nije neki gubitak, jer i sa i bez njega naš plasman zavisi od toga kad sretnemo amere