Prijava

daleko od toga da mislim da je to ok.uvek ce biti nekih morona koji ce nesto da seru.a i brate ukoliko se on primi na to sto ljudi seru po njemu,onda ne treba da bude javna licnost.nisam cuo za te pretnje smrcu.to je kod nas banalizovano do te mere da znaci jebem ti mater samo mao drugacije.
po meni je veci problem sto on i misko svake sezone nesto izmisle i ko picke se izvlace.zavlace masu.ukoliko prodju prvog protivnika u plejofu,misko ce reci da narednih 5 godina nece moci da igra jer mora da odmori.
da imam slicnu priliku,verovatno bi me boleo kurac da umesto da se zajebavam leti,trcim po zlatiboru sa marijanovicem pajserom.mada,mozda bi pre konacne odluke da li cu igrati pogledao neki seselj klip,pa da mi se digne kurac i da dajem krv za srbiju i te fore.

Pa to ti kažem, kad se stavim u njegovu situaciju objektivno bi i mene boleo kurac ceo da igram, ali ljudi su najviše popizdeli jer se napravila iluzija da bi sad jeli imamo 5 nba igrača i možemo da dobijemo amere, niko da im objasni da je to jedna zvezda jedan dobar igrač dva rol plejera i lik koji ne može da dobije minute pored beverlija koji ne ume košarku da igra

Što ne kaže onda otvoreno ja nemam nameru da igram više za reprezentaciju povlačim se i ćao đaci a ne sve ovako uvijeno ko neka sisica, a vidi se da neće da igra.

Čuj prete mu smrću
Pa Lazio jebeni izgubi od Milana u vreme Mihe tipa šteta na parkingu milion evra im
Ne sme ni jedan igrač sa se pojavi na ulici dok ne vežu 3 pobede posle
Nek puši kurac majmun

Kako li je u Torinu sad

U klubu igraš za pare, u reprezentaciji za te ljude koji seru po tebi u suštini.

srbija mu ovo nece oprostiti!

Ahaha, koliko Stiva Kera ne zanima šta se dešava na terenu u regularnom delu sezone...

https://twitter.com/HoHighlights/status/1099533566856388609

Amerikanci nam sjebali Bobana da Boban ne bi mogao da igra na svetskom za nas :(

Ajmo malo neki en bi ej neka košarka ajmo

Danas.citam da kontaju "ugasiti" Lebrona do kraja sezone, lololo njega jedino moze spasiti prsten do kraja karijere sa LAL da ga ne prozivaju citavu vjecnost zbog ove sezone

Gledao sam neku emisiju na ESPN. Veli Stiven Ej kako će Lebron, ako ne osvoji titulu, biti prvi velikan koji je došao u Lejkerse a da nije uzeo titulu. Mrzeo sam ga kao klinac, s godinama sam ga poštovao i kasnije stvarno zagotivio. I da ne osvoji titulu nikada više i ne vidi PO, opet će biti "samo" najbolje krilo svih vremena. Ako uzme titulu s Lejkersima narednih sezona, može se lepo uzeti kao aksiom da je drugi najveći košarkaš svih vremena.

Ko je prvi Džordan jeli?

preljepo - ko u onom filmu semi-pro, kad trejduju ves masinu za plejmejkera :)

Ko kad su trejdovali Hezonju za konja

Hezonja ce u Cedeviti zavrsiti ako ovako nastavi

Navodno Arena od seldece sezone prenosi NBA i to 8 tekmi sedmicno, fala kurcu vise jer je SK tome pridavao paznje kao Fjucersu u Ceceniji